ZBLIŻENIA-Sebastian Karpiniuk-pełna kultura

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ZBLIŻENIA-Sebastian Karpiniuk-pełna kultura

Postprzez monika n-k » środa, 30 sie 2006, 20:12

Wlasie ogladałam Zbliżenia prowadzone przez pana J.Banasia.Gościem był posełSebastian Karpiniuk.Bardzo mi się podobały wypowiedzi tego człowieka.Odrazu było widać,że wie o czym mówi.Chyba szkoda ,że nie bedzie kandydował na prezydenta Kołobrzegu.Nawet o forum TKK mówił pozytywnie .Brawo Panie Karpiniuk:)
A przecierz niedawno obecny prezydent H Bieńkowski powiedzieł w wypowiedzi telewizyjnej ,że forum TKK to "bagno poniżej pewnego poziomu".... :shock: no cóż chyba takie wypowiedzi to bagno poniżej pewnego poziomu

Różne osoby i różna kultura osobista
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Staszek » środa, 30 sie 2006, 20:19

kurde taki poeseł to ma klawe zycie, 12tys zł pensji, nie napracuje sie fizycznie, nie nadźwiga sie,

mam takie pytanie, co trzeba zrobic zeby zostać posłem
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez monika n-k » środa, 30 sie 2006, 20:29

Staszek napisał(a):kurde taki poeseł to ma klawe zycie, 12tys zł pensji, nie napracuje sie fizycznie, nie nadźwiga sie,

mam takie pytanie, co trzeba zrobic zeby zostać posłem


Ej .to zostan prezydentem Kolobrzegu .Zarobisz '"marne" 10tys ale nie musisz dojezdzac do Warszawy. :wink: I też wiadomo ,że za taką kase sie nie bedziesz przemęczał.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Elfik » środa, 30 sie 2006, 20:52

Eh, monika, bo w naszym mieście są POlitycy i politycy :D
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Vin » środa, 30 sie 2006, 20:58

monika mozesz strescic o czym mowil ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez abyss » środa, 30 sie 2006, 21:34

A możesz napisać co pan poseł mówił, tylko konkrebnie ?
Ja odebrałem te siódme poty jako kolejne konwulsje przedwyborcze, wspomnij, że J.Banaś parsknął śmiechem na temat wypowiedzi pana posła.
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez monika n-k » środa, 30 sie 2006, 22:09

abyss napisał(a):A możesz napisać co pan poseł mówił, tylko konkrebnie ?
Ja odebrałem te siódme poty jako kolejne konwulsje przedwyborcze, wspomnij, że J.Banaś parsknął śmiechem na temat wypowiedzi pana posła.


Szanowny "abyss"
Niebardzo rozumiem co masz na myśli pod zwrotem"siódmie poty".Nie zwróciłam też uwagi by Pan J.Banaś "parskał smiechem "( choć wytraznie miał problem z ukryciem swojej sympati do obecnego prezydenta)
Podobało mi się w wypowiedzi Pana Posła to ,że zdecydowanie potępil rowiązania silowe ,które zastosował H.B a pochodzące rodem z minionej epoki komunistycznej ,kiedy to "pacyfikacje " były dość powszechne stosowane.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez abyss » środa, 30 sie 2006, 22:12

Cłość wypowiedzi pana Posła w znanym stylu.
[wyedytowano]
Tak na prawdę to ziewam z rodziną jak oglądam po raz N-ty deja vu Karpiniu. :evil:
Ostatnio edytowano środa, 30 sie 2006, 22:19 przez abyss, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez abyss » środa, 30 sie 2006, 22:30

Na prawdę wypadałoby, aby prowadzący te forum byli poinformowani odnośnie wypowiedzi kołobrzesich polityków, bo skoro prezydent Bieńkowski użył lsformułowania cyt."poseł Karpiniuk zaraził się wiruszem warszawskim"to ja mam prawo takiego sformułowania użyć, co też uczyniłem.
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez abyss » środa, 30 sie 2006, 22:45

Niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, nawet samego prezydenta :twisted:
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez abyss » środa, 30 sie 2006, 23:01

monika n-k napisał(a):
abyss napisał(a):A możesz napisać co pan poseł mówił, tylko konkrebnie ?
Ja odebrałem te siódme poty jako kolejne konwulsje przedwyborcze, wspomnij, że J.Banaś parsknął śmiechem na temat wypowiedzi pana posła.


Szanowny "abyss"
Niebardzo rozumiem co masz na myśli pod zwrotem"siódmie poty".Nie zwróciłam też uwagi by Pan J.Banaś "parskał smiechem "( choć wytraznie miał problem z ukryciem swojej sympati do obecnego prezydenta)
Podobało mi się w wypowiedzi Pana Posła to ,że zdecydowanie potępil rowiązania silowe ,które zastosował H.B a pochodzące rodem z minionej epoki komunistycznej ,kiedy to "pacyfikacje " były dość powszechne stosowane.


he,he,he ,a co pan poseł zaproponował w zamian ? 12 tysięcy miesięcznie za gadanie, no brawo.
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron