SatH ^Raa
http://showbiz.sky.com/sh...5835-01,00.html
I wszystko na temat...

Hmm... tylko nie szukajac specjalnie daleko... Ja nie jestem posiadaczka specjalnego tyłka, czy biustu... I nie jestem na żadnej diecie... i całkiem jej fotki przypominaja mnie
Taka jestem....
kazió"Wystające kości,
Uwierz,że niktórych to rajcuje....
Bede bronic kobiet wieszaków... bo nie kazda robi sobie krzywdę....
Nie jestem natomiast za drakońskimi dietami, ponieważ absolutnie każda kobieta jest pozadana przez facetów.Jedni wolą puszyste, mocno zbudowane, inni szczupłe, czy chude.. nie ma ideałów.
Trzeba po prostu być sobą.. to jest najbardziej sexi... O!

Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez
Tisaja, łącznie edytowano 1 raz