Konsul napisał(a):W sumie racja, człowiek zrobi "gówniane" oszczędności, a później silnik szlag trafi. tak czy inaczej postępowanie "stacji benzynowych" w naszym regionie jest wielce niemoralne
Z tańszym paliwem i "spożywką", może troszeczkę nasi lokalni kupcy ochłoneli by z chorej chęci zysku. Ja wiem, że każdy chce zarobić, ale zachowując umiar - 300% drożej ( choćby warzywa ), paranoja.Konsul napisał(a):Tak powiem , czyste fakty: sklep netto "U nizioła" chleb" 1.60 Olsztyn sklep typowo osiedlowy ( znaczy drogi ) chleb 0,90 zł. To o co chodzi, kołobrzescy piekarze sprowadzają zboże z Australii? Kurczę, doją nas i nikt nic nie może?????
! Lubicie przepłacać? Dajcie znak, gdzie jest taniej.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości