Jakie są możliwości stania się użytkownikiem sieci?
Jeśli bezprzewodowi dostawcy tacy jak :
Sas net
Millennium
Wi-fi
Maja :
Niestabilne łącza ...
Maja drogie abonamenty / za śmiesznie małe łącza..
Wydawałoby się ze odpowiedz brzmi neostrada i umowa z, tpsa lecz nie wszędzie można ja zainstalować np. w takim Grzybowe i podobnym miejscowościach..
SDI ma bardzo uboga ofertę.
Czy są jeszcze jakieś inne wyjścia?
Z gory dzieki za kazda podpowiedz
Pisal chyba skazany na siec bezprzewodowa
P.s Prosba do panow od sieci bezprzewodowych Którzy zaraz wyskoczą ze ich sieci są wspaniale stabilne wydajne i wogule cacy, nie piszcie w tym topicu ..

