TELEFON w kompie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

TELEFON w kompie

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 14:43

Mam od niedawna nowy komp z dość szybkim internetem. Zauważłem wiele reklam namawiającym do korzystania z telefonu dzięki komputerowi. Ponieważ jestem laikiem, będę wdzięczny za podpowiedzi za informacje, typu: co jest potrzebne żeby "dzwonić" przez komputer, polecane programy tego typu, własne doświadczenia?? Z góry dziekuję za informacje i liczę na wyrozumiałość. :D
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Nuba » sobota, 11 mar 2006, 14:50

polecam skype naprawde dobry programik :)

http://www.skype.pl
Nuba
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 4 mar 2006, 19:19
Lokalizacja: taki pomysł

Postprzez Didi » sobota, 11 mar 2006, 14:50

Najlepszy bedzie skype a co do sprzetu dobry mikrofon karta dzwiekowa i sluchawki rzecz jasna szczegoly na skype.onet.pl ale swoje uslugi oferuje tez interia onet wp tlen gg itd...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 14:53

A gdzie najtaniej? Czy nie ma takiego problemu bo wszędzie podobnie?
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 14:58

Nuba napisał(a):polecam skype naprawde dobry programik :)

http://www.skype.pl


Zajrzałem tam niby luz ale chodzi mi nie tylko o mozliwość rozmawiania między skype-owiczmi. Czy są progrmy, łączące z komurkami, telefonami stacjonarnymi, zagranica itd?
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 15:03

Oj, głupstwo palnełem jest tam i o tym. Ale czy to naprawdę najlepszy i najtańszy program? Może ktoś ma inne propozycje? Acha, ktoś poleci jakieś dobre (cena/jakość) słuchawki?
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Nuba » sobota, 11 mar 2006, 15:03

z tego programu też możesz dzwonić wszędzie i na każdy telefon nie tylko między skypowcami :)
Nuba
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 4 mar 2006, 19:19
Lokalizacja: taki pomysł

Postprzez Didi » sobota, 11 mar 2006, 15:07

do tego mozesz wykupic swoj numer jako stacjonarny i skype bedzie sluzyl ci jako stacjonarka mam mnostwo znjaomych ktorzy zdecydowanie wola skype to jest typowy program do komunikacji glosowej a nie dodatek do jakiegos komunikatora wiec polecam skype zdecydowanie:)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 15:08

Dociekliwych pytań ciąg dalszy..........najlepszy programik,bramka SMS? :help:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez krystian » sobota, 11 mar 2006, 17:10

Tylko szkoda, ze na Skype nie mozna przelewac z mBanku np... ;-(
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez ewe » sobota, 11 mar 2006, 19:53

Nie wiem czy to co było w podpowiedziach wyczerpuje temat ?Razej nie . Może coś podpowiecie o dzwonieniu ze Skyp'a na telefony stacjonarne /chodzi o sposoby płatności/ i dzwonieni za granicę na polski telefon kom.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez zyga » niedziela, 12 mar 2006, 16:16

hmmm interesujące
zyga
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 15:53

Postprzez Olcia » niedziela, 12 mar 2006, 19:08

zyga napisał(a):hmmm interesujące


widać, że ktoś bardzo chce sobie nabić licznik... :|
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości