...heh... chcialbym aby dzisiejszy dzien byl oficjalna data od kiedy to zaczeto obchodzic podwojne swieto "PIERWSZEGO I OSTATNIEGO PIATKU W TYM TYGODNIU", jak wam sie ksztaltuje ten, nie oszukujmy sie banalny zarys? jakie opinie?
...heh... chcialbym aby dzisiejszy dzien byl oficjalna data od kiedy to zaczeto obchodzic podwojne swieto "PIERWSZEGO I OSTATNIEGO PIATKU W TYM TYGODNIU", jak wam sie ksztaltuje ten, nie oszukujmy sie banalny zarys? jakie opinie?Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości