


?...
i tak wiem kto:P[/quote]
dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz

no bo widzisz to jest tak ze mam umowe na dwa lata... po za tym to umowa moich rodziców sam za to nie płacę <zazwyczaj> wiec w ogóle jestem w super sytuacji tylko... ze oferta jest do dupy.. dla tego jestem niezadowolony... po za tym licze ze po tych dwuch latach zaproponują mi coś ciekawego...Nash Johnson napisał(a):HEH! Sabath? masz "od prawiedwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości