imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » czwartek, 8 gru 2005, 21:09

skorpion napisał(a):jutro chyba Saxofon. Zalezy od moich chęci :)

myslalem ze jakis generalny remont zrobią tam, ale jak byłem to sie okazało że tylko odrobine zabiegi kosmetyczne zrobili... i dziwnie było jak tam przybyłem: obraz leciał na telewizorze z vivy, a dźwięk z zupełnie innego źródła. wczesniej bylo lepiej pod tym wzgledem.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez kamila » piątek, 9 gru 2005, 15:59

antidotum :beer:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » piątek, 9 gru 2005, 21:28

NataliaW napisał(a):
A ja imprezuje w łózku....goraczka-jest, ból gardła-jest, lekarstwa-są, czosnek-jest....jednym słowem-podstawa to dobre towarzystwo.... :lol: :P :wink:

hyh, tylko pozazdrościć... :P ja imprezuje samotnie, ale bynajmniej nie narzekam :twisted:
dzis mam ochote na spokojny, blogi wieczor z ksiazka i jakims filmem. tego bylo mi trzeba :szczesliwy:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez McCool » piątek, 9 gru 2005, 22:13

wy jakieś aspołeczne jesteście :lol: Natale rozumiem bo chora, ale Ty yenn to idz sie gdzies rozerwij :P nic nie robisz, a potem sie dziwisz ze spać po nocach nie mozesz :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez yennefer » piątek, 9 gru 2005, 22:23

McCool napisał(a):wy jakieś aspołeczne jesteście :lol: Natale rozumiem bo chora, ale Ty yenn to idz sie gdzies rozerwij :P nic nie robisz, a potem sie dziwisz ze spać po nocach nie mozesz :P


hahaha, ja sie juz uspolecznialam i w poprzedni weekend, i w tygodniu, teraz chce odpoczac. :P
i nie ma w tym nic nienormalnego. :)
zreszta - to samo moglbys powiedziec o sobie. :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez McCool » piątek, 9 gru 2005, 22:32

chory jestem [smilie=mama.gif]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Olcia » sobota, 10 gru 2005, 10:35

kamila napisał(a):antidotum :beer:

hyhy :twisted: ojjj działo sie wczoraj :P miło będe wspominać ten wieczór :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » sobota, 10 gru 2005, 12:08

olkakg napisał(a):
kamila napisał(a):antidotum :beer:

hyhy :twisted: ojjj działo sie wczoraj :P miło będe wspominać ten wieczór :twisted:
"wężu przebrzydły", hyhy... ja też sie dobrze bawiłam, a w szczególności moment matury i policji, wspominać będę dobrze :lol: :*
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » sobota, 10 gru 2005, 12:25

policji na imprezach i na miescie wczoraj nie brakowalo chyba maja jakas akcje zorganizowana bo trzepali nawet o 4 nad ranem kogo sie dalo...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 12:44

DeeJay napisał(a):policji na imprezach i na miescie wczoraj nie brakowalo chyba maja jakas akcje zorganizowana bo trzepali nawet o 4 nad ranem kogo sie dalo...

hehe dobrze żem chory, bo jeszcze by mnie zgarnęli :P ciekawe co im się tak wzięło na kontrole? moze komendant ich dupska do roboty zagonił, bo tam niezłe bąki zbijają... a czego szukali? narkotyków, alkoholu?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 10 gru 2005, 13:17

Po 13-godzinnej pracy w tygodniu w weekend marzę obecnie tylko o tym, aby w końcu odpocząć i bez różnicy gdzie... :D :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » sobota, 10 gru 2005, 18:01

kamila napisał(a):
olkakg napisał(a):
kamila napisał(a):antidotum :beer:

hyhy :twisted: ojjj działo sie wczoraj :P miło będe wspominać ten wieczór :twisted:
"wężu przebrzydły", hyhy... ja też sie dobrze bawiłam, a w szczególności moment matury i policji, wspominać będę dobrze :lol: :*

może ja wyprostuje.. bo widzisz.. my imprezowałyśmy z "policjantką" :twisted:
ojj.. już za kilka miesięcy matura... :P :*
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości