Piotras napisał(a):
ja sie balem.... a tak poza tym to caly czas pizze przypalali...chyba dlugo mnie tam nie zobacza...
ale to coś było nawet dobre... i nie przypalone
raczej zimne.. 
olkakg napisał(a):Piotras napisał(a):
ja sie balem.... a tak poza tym to caly czas pizze przypalali...chyba dlugo mnie tam nie zobacza...
ale to coś było nawet dobre... i nie przypaloneraczej zimne..

Piotras napisał(a):moze i nie przypalone... ale ciekawe co z tym sie dzialo zanim trafilo do Twojej buzi![]()


Piotras napisał(a):Fajnie jest w K-gu... nic sie nie dzieje ciekawego, ale podoba mi sie tu, a jutro znowu do Szczecina

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości