imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » niedziela, 4 gru 2005, 00:25

Piotras napisał(a):
ja sie balem.... a tak poza tym to caly czas pizze przypalali... :/ chyba dlugo mnie tam nie zobacza... :/


ale to coś było nawet dobre... i nie przypalone :lol: raczej zimne.. :|
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Piotras » niedziela, 4 gru 2005, 00:26

olkakg napisał(a):
Piotras napisał(a):
ja sie balem.... a tak poza tym to caly czas pizze przypalali... :/ chyba dlugo mnie tam nie zobacza... :/


ale to coś było nawet dobre... i nie przypalone :lol: raczej zimne.. :|


moze i nie przypalone... ale ciekawe co z tym sie dzialo zanim trafilo do Twojej buzi :) :lol:
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » niedziela, 4 gru 2005, 00:28

Piotras napisał(a):
moze i nie przypalone... ale ciekawe co z tym sie dzialo zanim trafilo do Twojej buzi :) :lol:


:zdziwko: :nosebleed: :zdziwko:
mamo, ratunku? :ninja:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Peny » niedziela, 4 gru 2005, 00:40

Piotras napisał(a):moze i nie przypalone... ale ciekawe co z tym sie dzialo zanim trafilo do Twojej buzi :) :lol:

Piotrek, nie strasz kolezanki.. pizza nie byla tak strasznie przypalona.. nasza nie tak bardzo jak tamtych panstwa co dostali ja przed nami :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Baltazar Gąbka » niedziela, 4 gru 2005, 10:12

Wybaczylem Pani obslugujacej bo chyba byla nowa, ze nie umiala wydac, poinformowala mnie ze jednak moj hawaii chess (angielski na bakier rowniez) roller zawiera ananasa (o czym ja doskonale wiedzialem, ze pomylila talerze i jednak Ola miala ananasa. Wybaczylem bo wydawala sie sympatyczna ale.....to cos bylo bardzo zimne to raz, dwa mogli to robic jako nalesnik nie pizza, po trzecie plazma wyla za glosno i po czwarte jak jedlismy to patrzyly sie na nas 4 osoby z obslugi. Ogolnie wiec nie polecam Pizzy King na gierczak

:x
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Mafiarz » niedziela, 4 gru 2005, 15:15

a ja bylem w Lido :P i calkiem pozytywnie :)
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez kamila » niedziela, 4 gru 2005, 19:29

wczoraj w antidotum, jednak ;) ... było spokojnie i miło :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Kalynka » niedziela, 4 gru 2005, 19:47

kamila napisał(a):wczoraj w antidotum, jednak ;) ... było spokojnie i miło :roll:

kamilcia: znasz moze plan jakichs grudniowych imprezek w Antidotum? :)
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez kamila » niedziela, 4 gru 2005, 19:50

Kalynka napisał(a):kamilcia: znasz moze plan jakichs grudniowych imprezek w Antidotum? :)

hmm...nie pytałam się, ale mogę sie zapytać, noł problem i dam Ci znaka, może dymnego :P :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Kalynka » niedziela, 4 gru 2005, 19:52

kamila napisał(a):
Kalynka napisał(a):kamilcia: znasz moze plan jakichs grudniowych imprezek w Antidotum? :)

hmm...nie pytałam się, ale mogę sie zapytać, noł problem i dam Ci znaka, może dymnego :P :wink:


Ah te nalogi. :wink:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 5 gru 2005, 10:10

Domek :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » poniedziałek, 5 gru 2005, 10:25

Piotras napisał(a):Fajnie jest w K-gu... nic sie nie dzieje ciekawego, ale podoba mi sie tu, a jutro znowu do Szczecina :/


Od stczynia z powodu nowego zamieszkania, na pewno juz nie bedziesz chcial wraca do Kolobrzegu... koledzi Ci nie pozwola :p

PS.szczerze zazdroszcze wspollokatorow :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:57

Ostatnio "lubię" randkować ze swoim łóżkiem... :D :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » czwartek, 8 gru 2005, 15:02

wczoraj bylam na imprezie salsowej, wstep wolny, wiec nie moglam sobie odpuścic :hyhy:
i dzis nawet dobrze sie czuje, bez wiekszych niedyspozycji :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości