ZIMA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » poniedziałek, 12 lut 2007, 13:33

no i po zimie wczoraj hulały zamiecie a diś wszystko topnieje i jest chlapa.........

i jak tu nadązyć.????? ;/
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez jedams » poniedziałek, 12 lut 2007, 20:58

o jaaaa! nienawidze zimy.. ;/ grube ubrania które muszę na siebie zawsze wkładać dobijają mnie.. ograniczona swoboda ruchów, brak zdrowego kolorytu skóry, mróz niszczący wrażliwe usta, b. mało seksapilu w spacerujących młodych kobitach, przygnębienie i choroby.. zimno sprawia że człowiek często siedzi w jednym miejscu.. np: przy kaloryferze w domu .. przy kominku.. o nie e to nie dla mnie.. taka zima jaka była w kołobrzegu jeszcze na początku kalendarzowej jeszcze ujdzie.. oj wolę pocić się jak prosiak latem i używać więcej antyperspirantu aniżeli marznąć w zimę!! owszem można się przyzwyczaić.. np: dla sprzeczności.. bardzo lubię jeździć na łyżwach.. hmmm ale rolki też są dobre thehhe:)
jedams
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sty 2007, 16:49

Postprzez Mieszkaniec » wtorek, 13 lut 2007, 20:23

Do tego sezon przez 12 a nie 2 miesiące, woda 25C a nie 15. Mmmm jak miło :D
Mieszkaniec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 21:13

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości