Mosquito - HELP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez barmaid » środa, 27 cze 2007, 14:16

W szafie nawet sukienka wisi pasująca do... hmm czy mogę czuć się zaproszona? ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Peny » środa, 4 lip 2007, 19:23

marko napisał(a):Oficjalnie mogę powiedzieć - 07 07 07 - Zaczynamy !
Jak wcześniej wspomniałem większość na zaproszenie natomiast od niedzieli zapraszam wszystkich którzy maja powyżej 21 lat codziennie od godziny 21

07*07*07= 21 prosta arytmetyka ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Flo » środa, 4 lip 2007, 19:29

Peny napisał(a):
marko napisał(a):Oficjalnie mogę powiedzieć - 07 07 07 - Zaczynamy !
Jak wcześniej wspomniałem większość na zaproszenie natomiast od niedzieli zapraszam wszystkich którzy maja powyżej 21 lat codziennie od godziny 21

07*07*07= 21 prosta arytmetyka ;)


nie taka prosta :) Bo mi wychodzi 343 :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 4 lip 2007, 19:52

ptaku napisał(a):
Peny napisał(a):
marko napisał(a):Oficjalnie mogę powiedzieć - 07 07 07 - Zaczynamy !
Jak wcześniej wspomniałem większość na zaproszenie natomiast od niedzieli zapraszam wszystkich którzy maja powyżej 21 lat codziennie od godziny 21

07*07*07= 21 prosta arytmetyka ;)


zakładając, że * jest działaniem zdefiniowanym, w zbiorze liczb np. naturalnych, jako arytmetyczne dodawanie tych liczb... To się zgadza :P

Ale łatwiej byłoby użyć + ...

:lol:


szczegolnie ze przyjete jest na kompie ze "*" to mnoznik :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » środa, 4 lip 2007, 20:35

ptaku napisał(a):zakładając, że * jest działaniem zdefiniowanym, w zbiorze liczb np. naturalnych, jako arytmetyczne dodawanie tych liczb... To się zgadza :P

Ale łatwiej byłoby użyć + ...

:lol:

:lol: :lol: :lol:
racja :D

z moja matematyka bylo zawsze kiepsko..ale zeby az tak..? no ten, mialam na mysli oczywiscie+ :oops:

Edit:+ mialy byc pogrubnione ale nie wyszlo, wiec cytat znika :P
Ostatnio edytowano środa, 4 lip 2007, 20:53 przez Peny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez EKG » czwartek, 5 lip 2007, 17:09

Ale żeby było na temat: czy dyskoteka będzie czynna podobnie jak River? Do wieczora pub-restauracja, czy też tylko wieczorem-dyskoteka?
Ostatnio edytowano czwartek, 5 lip 2007, 19:53 przez EKG, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Didi » czwartek, 5 lip 2007, 18:11

tylko dyskoteka od 21 codziennie do konca wakacji.

a ci weekend niesamowite imprezy pod patronatem znanych firm :)

znani dj-e, lasery sztuczne ognie to jedne z atrakcji :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » czwartek, 5 lip 2007, 18:49

a mnie jakoś tak nie za bardzo myślałam że będzie fajny klubik na poziomie,
a tu zapowiada się jakieś cosik nie po mojej myśli........
"Kur*wicosik" ale zoc\baczymy jak to w praktyce będzie............

czyżby umcyk ucyk a'la kazamaty ?????
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Didi » czwartek, 5 lip 2007, 19:00

telka Twoje myslenie jest wogole dla mnie niezrozumiale narzekasz na wszystko wez sie za cos innego a nie za marudzenie ok ? ;)

Zadnych kazamatow zadnych techniawek nie wiem skad ta mysl he?
Lasery beda na imprezie Lecha :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości