[Zlot] Jutro

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kołysanka » sobota, 8 lip 2006, 12:11

WZT napisał(a):
kamila napisał(a):WZT: faktycznie, przypomniało mi się :lol: , wbij sobie do główki, że zieloni umarli :P :P :P , a opaska chrzana, była git :wink: . Jeszcze kołysance bzdur nagadałeś :glupek: :P


jak to bzdur nagadalem sa to fakty znane przezemnie i przez ciebie :P :P :P :P

A ja myslalem ze ta opaska to stringi :P


oj tam taki mały fetysz jeszcze nikomu nie zaszkodził :wink: :lol:

naprawdę miło było poznać Was wszystkich "na żywo i w kolorze"... :roll: :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kołysanka » sobota, 8 lip 2006, 12:14

Flo_ napisał(a):no uwazaj z tym polecaniem, bo Cie bezlitosnie bede wykorzystwal do niecnych celow :P


jak obiecasz że będą wyłącznie niecne to się zgadzam :P :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo_ » sobota, 8 lip 2006, 12:15

kołysanka napisał(a):
Flo_ napisał(a):no uwazaj z tym polecaniem, bo Cie bezlitosnie bede wykorzystwal do niecnych celow :P


jak obiecasz że będą wyłącznie niecne to się zgadzam :P :D


ja nigdy nie obiecuje, bo moglbym nie spelnic obietnicy, no ale moge Cie zapewnic ze tylko takie :P :twisted: To lepsze niz obietnica :D
Flo_
 

Postprzez Roman » sobota, 8 lip 2006, 12:48

to ja też podziękuję

fajnie było

choć za szybkie tempo sobie narzuciłem i się prędko skończyło
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » sobota, 8 lip 2006, 12:55

Taaaa... :oops: A ja .... dla wszystkich za super zabawę i kupę śmiechu..

I dedykacja specjalna... dla Candy, Flo i FiDo... No comment

Dzięki..... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Mafi » sobota, 8 lip 2006, 13:34

To ja też se pozdrowię ;p

Pozdrawiam wszystkich, którzy byli... o! :D i tych co mnie pozdrawiali i tych, którzy nie ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo_ » sobota, 8 lip 2006, 13:41

TISAJA napisał(a):Taaaa... :oops: A ja .... dla wszystkich za super zabawę i kupę śmiechu..

I dedykacja specjalna... dla Candy, Flo i FiDo... No comment

Dzięki..... :wink:


zawsze i wszedzie :roll:
Flo_
 

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 8 lip 2006, 14:24

ja podziekuje Fidowi, ktory tego pewno juz nie pamieta, ale oblal moje spodnie piwem :P dzie-ku-je :P :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Peny » sobota, 8 lip 2006, 23:50

redlovebloodgirl napisał(a):ja podziekuje Fidowi, ktory tego pewno juz nie pamieta, ale oblal moje spodnie piwem :P dzie-ku-je :P :lol:

Bo Fido to tak ma, ze jak sie napije to dziczeje...
Ale aparat (cale szczescie) jest w calosci :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez yennefer » poniedziałek, 10 lip 2006, 13:02

to i ja cosik tu skrobnę, korzystajac z okazji ;)
zlot był hmm...ciekawy :twisted:
w sumie czekalam na Perfect, a jak przyszlo co do czego, to omineła mnie część ich koncertu :P
pozdrawiam wszystkich, którzy uczestniczyli w tym wielkim wydarzeniu kulturalnym, (o zlocie mowa rzecz jasna :lol:) dla którego przyczynkiem stało sie powitanie lata ;)
w szczególności uczestników wyprawy po wszelakie trunki z mniejsza lub wieksza zawartościa %, zwlaszcza dla:
WZT - dziekuje za 'dotaszczenie' mnie na miejsce :P :lol:
Fida, który zapewnił mi podróż z przygodami i bawił sie w reportera "bez cenzury" ekhm.. :lol:
Kołysanki - naprawde miło było poznać ;)
ptaku - też dziekuje za towarzystwo :) i gratuluje odważnej decyzji powrotu do latarni :lol:
oraz Mafi, Tis, Candy, Pastora, Flo i wszystkich pozostałych, zarówno tych którzy dotrwali do końca, jak i tych, którzy niestety odpadli troche wcześniej :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości