1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » czwartek, 1 wrz 2005, 16:59

Mariol napisał(a):Jak sie tak przyjrzałam planowi lekcji, to nie podoba mi sie powrót do szkoły... :evil: też wolę mieć cały tydzień na 8:00

i kończenie lekcji o 16:20 czy coś takiego... :evil:

Nie zgadzam sie na to.. choć wiem, że to sie nie liczy, że mi sie to nie podoba...

Nie marudz. Inni mogą mieć gorzej!
hmm..jak to bylo... piątek godzina 8. 00, lekcje:angielski, geografia polski... koniec lekcji o 10.30? to były czasy... prawda dziewczyny? :> :lol: :lol:
jeszcze miesiąc wakacji :jupi: :!:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » czwartek, 1 wrz 2005, 17:51

Peny napisał(a):
Mariol napisał(a):Jak sie tak przyjrzałam planowi lekcji, to nie podoba mi sie powrót do szkoły... :evil: też wolę mieć cały tydzień na 8:00

i kończenie lekcji o 16:20 czy coś takiego... :evil:

Nie zgadzam sie na to.. choć wiem, że to sie nie liczy, że mi sie to nie podoba...

Nie marudz. Inni mogą mieć gorzej!
hmm..jak to bylo... piątek godzina 8. 00, lekcje:angielski, geografia polski... koniec lekcji o 10.30? to były czasy... prawda dziewczyny? :> :lol: :lol:
jeszcze miesiąc wakacji :jupi: :!:


mmhhhmmmmmm piatek byl piekny...a najpiekniejsze bylo to ze ja nie zdajac geografii mialam wtedy jeszcze jedno okienko. i za angielski tez przed matura wiec wlasciwie na jedna lekcje sie przychodzilo :]
a do 16:20 to nigdy nam sie chyba nie trafilo. trzymali ta godzine pewnie dla szczegolnie wyrozniajacyhc sie :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » czwartek, 1 wrz 2005, 18:02

MeYa,
trzymali ta godzine pewnie dla szczegolnie wyrozniajacyhc sie


A nasza klasa mat-fiz własnie sie wyróżnia z tłumu...
Odchodzimy od prawie wszystkich tradycji związanych z klasami matematyczno-fizycznymi... Jesteśmy jednyni w swoim rodzaju... :lol:

Ale za co, za jakie grzechy mamy siedzieć do tak póżna w szkole..

Jeszcze niech mi powiedzą, że to zaszczyt, prezent, że jesteśmy tacy cudowni i chcą nas dłużej oglądać w szkole... :cry: < :wink: >
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 1 wrz 2005, 18:10

jak ja sobie dolicze jeszcze dojazd do paranoja normalnie :? co z tego ze mam na pozniejsza..przeciez po nocach uczyc sie nie powinno :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » czwartek, 1 wrz 2005, 18:29

Mariol napisał(a):MeYa,
trzymali ta godzine pewnie dla szczegolnie wyrozniajacyhc sie


A nasza klasa mat-fiz własnie sie wyróżnia z tłumu...
Odchodzimy od prawie wszystkich tradycji związanych z klasami matematyczno-fizycznymi... Jesteśmy jednyni w swoim rodzaju... :lol:

Ale za co, za jakie grzechy mamy siedzieć do tak póżna w szkole..
>


to wlasnie za to powyzsze 'odchodzenie od tradycji" itp itd :P :twisted:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » czwartek, 1 wrz 2005, 21:37

Wy na godziny narzekacie? :P W "ekonomie" w maturalnej klasie mają na 9.50 i kończą o 18.30. To są dopiero kosmiczne godziny. A innego dnia mają na 7.15 i tylko 4 lekcje. Paranoja! Ja to bym nie narzekała na kopernikańskie plany lekcji :P

Ale co mi tam .... mam to juz za sobą :D .... jednak dopiero teraz zaczynam tęsknić :cry: :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 1 wrz 2005, 21:51

Ale co mi tam .... mam to juz za sobą .... jednak dopiero teraz zaczynam tęsknić

Coś w tym jest... :| :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » czwartek, 1 wrz 2005, 21:56

Nie ma co narzekać, tylko trza się wziąć do roboty, Moi Mili :roll: :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Adit » piątek, 2 wrz 2005, 08:03

kamila napisał(a):Nie ma co narzekać, tylko trza się wziąć do roboty, Moi Mili :roll: :)



Pięknie powiedziane...oj...pięknie :spoko:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 2 wrz 2005, 14:43

tak wiec od poniedzialku zaczynamy nauke ;) a teraz prosze wychwalac tych, co nie zrobili nam takiej niespodzianki jak w gromku :lol:
dziekujemy za wolna sobote ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez agentWomen » piątek, 2 wrz 2005, 15:02

No to się zaczęło :twisted:
Kociaków sporo się zebrało i od razu widać, że "to oni". całymi przerwami stoja pod aula :| , a tak cieplutko na dworku :roll:
No ale cóż....
w szkółce było fajnie => ledwie trzy godziny tam spedziłam :lol:
red to będzie owocny rok :lol: :P
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Mariol » piątek, 2 wrz 2005, 18:10

Czuję, że dużo straciłam nie będąc w szkole dzisiaj...

Ale myślami byłam na lekcjach... :D
Mariol
 

Postprzez kawon » piątek, 2 wrz 2005, 23:16

Pani N. straszyła nas ze dyrekcja rozważa od października/listopada przesunac pierwsza lekcje na 7.15. Jakos perspektywa wstawania codziennie o 6 srednio mnie kreci. Orientuje sie cos ktos gdzies?
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 2 wrz 2005, 23:21

kawon napisał(a):Pani N. straszyła nas ze dyrekcja rozważa od października/listopada przesunac pierwsza lekcje na 7.15. Jakos perspektywa wstawania codziennie o 6 srednio mnie kreci. Orientuje sie cos ktos gdzies?

o 6? ;/ ciesz sie..ja musialabym po 5 wstawac :lol:
mam nadzieje ze to tylko plotka, a nawet jesli nie to ze jest to informacja dla klas I i II :P (a co, trzeba sie chwile pocieszyc, poki nie ma nauki, z tego ze jest sie w klasie maturalnej ;) )
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » piątek, 2 wrz 2005, 23:29

kawon napisał(a):Pani N. straszyła nas ze dyrekcja rozważa od października/listopada przesunac pierwsza lekcje na 7.15. Jakos perspektywa wstawania codziennie o 6 srednio mnie kreci. Orientuje sie cos ktos gdzies?


atam .. w 'ekonomie' dają radę to Wy nie dacie?? Koperniczanie mogą wszystko :P

Pani N. :cry: .... fajna kobieta .... a pierwsze klasy tak się jej zawsze boją :lol: .... lekcje polskiego to moze i czasem stresujące były ale wspomnienia mam teraz bardzo miłe :) .... pozdrówcie od Olgi z klasy F :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość