1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 29 sie 2005, 19:37

:P Moj brat idzie do tej szkoly dajcie mu wycisk co .. :lol:
MarcinR
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 sie 2005, 19:38

MarcinR napisał(a)::P Moj brat idzie do tej szkoly dajcie mu wycisk co .. :lol:

twoje zyczenie jest dla nas rozkazem mistrzu :twisted: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » poniedziałek, 29 sie 2005, 22:27

redlovebloodgirl mogę Tobie pomóc... :twisted: :twisted: :twisted:

Hmmm... a w piątek 02.09.2005 moglibyśmy mieć wolne...?? :prosze:
Mariol
 

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 30 sie 2005, 00:34

MarcinR napisał(a)::P Moj brat idzie do tej szkoly dajcie mu wycisk co .. :lol:

moja kuzynka też :twisted: browc dla tego kto ją dobrze skoci :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 30 sie 2005, 10:12

Wiecie, ale jesteście "sadystyczni".... :lol: :P :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » wtorek, 30 sie 2005, 11:01

Rymek_Hunter napisał(a):moja kuzynka też :twisted: browc dla tego kto ją dobrze skoci :lol:

która to Łukaszku? :twisted: , hyhy.
Witaj szkoło :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 30 sie 2005, 14:51

Mariol napisał(a):redlovebloodgirl mogę Tobie pomóc... :twisted: :twisted: :twisted:

Hmmm... a w piątek 02.09.2005 moglibyśmy mieć wolne...?? :prosze:


ja poprosze wolne do 15.09 :roll:
a pozniej juz moge miec natlok zajec byle nie myslec smutno :cry:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » wtorek, 30 sie 2005, 20:15

Crash napisał(a): MeYa ja bym sie tak nie cieszyl bo jak nas dopadnie sesja to juz nie bedzie tak zabawnie :D


ajj tam....
damy rade, cos sie wymysli :twisted: :beer:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez agentWomen » środa, 31 sie 2005, 17:25

redlovebloodgirl napisał(a):na 10? :shock: moge przyjsc razem z lozkiem i podusia? :?

Bejbe oczywiście ze mozesz
Tobie już wszystko wolno :*
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez MarcinR » środa, 31 sie 2005, 17:29

redlovebloodgirl napisał(a):
MarcinR napisał(a)::P Moj brat idzie do tej szkoly dajcie mu wycisk co .. :lol:

twoje zyczenie jest dla nas rozkazem mistrzu :twisted: :lol: :lol:



:P mistrzu ???? :oops:
MarcinR
 

Postprzez Olga » czwartek, 1 wrz 2005, 00:50

Chyba jednak się zjawię w starych progach :D :P
To się co prawda okaże dopiero o 9.00 rano ale jestem dobrej myśli :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Rymek_Hunter » czwartek, 1 wrz 2005, 00:52

kamila napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):moja kuzynka też :twisted: browc dla tego kto ją dobrze skoci :lol:

która to Łukaszku? :twisted: , hyhy.
Witaj szkoło :)

pokażę Ci :) Dla Ciebie będą 2 browce :)
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » czwartek, 1 wrz 2005, 11:01

Że też pan RM musiał znaleźć w naszej szkole miejsce... To skandal :evil: ;/ :evil:





Jak fajnie było zobaczyć starych znajomych... :D :roll:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 1 wrz 2005, 11:43

kto ukladal tegoroczny plan? :?
ja chce na 8 ;/ czy nikt nie bierze pod uwage tego, ze uczniowe musza jakos do szkoly dojechac? :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » czwartek, 1 wrz 2005, 16:35

Jak sie tak przyjrzałam planowi lekcji, to nie podoba mi sie powrót do szkoły... :evil: też wolę mieć cały tydzień na 8:00

i kończenie lekcji o 16:20 czy coś takiego... :evil:

Nie zgadzam sie na to.. choć wiem, że to sie nie liczy, że mi sie to nie podoba...
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości