Vincenta napisał(a):Budyń ......no no, trafiło Ci się ciasteczko, niektórzy panowie chętnie by Ci je zabrali. Masz śliczną dziewczynę.
wpadl chlopak po uszy
ale ma dobrze, nie jeden chcialby tak wpasc
zycze wiec szczescia 
Vincenta napisał(a):Budyń ......no no, trafiło Ci się ciasteczko, niektórzy panowie chętnie by Ci je zabrali. Masz śliczną dziewczynę.
ale ma dobrze, nie jeden chcialby tak wpasc
zycze wiec szczescia 
Mariol napisał(a):Stavro napisał(a):Mariol napisał(a):Dla tych, którzy jeszcze mnie nie widzieli... Pokazuję siebie
<Oglądanie zdjęcia tylko na własną odpowiedzialność>
sliczne zdjecie![]()
masz moze wiecej takich??
niestety to jest moje jedyne zdjęcie jak byłam taka maluńka

groszeq napisał(a):Właśnie myślimy co napisać, ale z braku pomysłów, bądź weny, nic nie napiszemy, tylko przejdziemy do sedna sprawy![]()
Taka mała dekonspiracja![]()
Mariol w całej okazałości
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/rl5 ... dtzny.html
A oto sexy Mariol
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/srk ... 801j4.html
>

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości