1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 22 cze 2005, 19:27

a ze sie tak spytam..wie ktos moze ile trwa wyrobienie nowej legitymacji szkolnej? :twisted: i czy trzeba cos placic? :D
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 22 cze 2005, 21:31

tydzień...??
musis mieć zdjęcie.... ale i piniążkach nie mam pojęcia... moze te symboliczne 5 zł...??

[ Dodano: 2005-06-22, 22:32 ]
:wink: :D :wink:
Mariol
 

Postprzez RaCiK » środa, 22 cze 2005, 21:35

kwota - 20 pln
czas realizacji - nie przekracza 7 dni roboczych
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez MeYa » środa, 22 cze 2005, 21:37

RaCiK napisał(a):kwota - 20 pln
czas realizacji - nie przekracza 7 dni roboczych



a tam nie znacie sie :) nic sie nie placi i jest na drugi dzien - wiem bo wyrabialam ze 3 razy :]


groszeq napisał(a):MeYa Hmm... z "golym lonem" to ja po szkółce naszej w zimie nie biegam. Po prostu brakowało mi (w przeciwieństwie do ciebie) kogoś kto by mnie przytulił i ogrzał :roll:


:P to trzeba bylo poprosic MAriol, zapewne by nie odmowila :]
a jak bys sie cieplo ubrala to bys nie potrzebowala nikogo do przytulania i ogrzewania :]
:wink: :wink: :beer:
Ostatnio edytowano środa, 22 cze 2005, 21:40 przez MeYa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez RaCiK » środa, 22 cze 2005, 21:38

nie znasz się, wiem bo nie wyrabiałem ani razu :lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » środa, 22 cze 2005, 21:43

MeYa napisał(a)::P to trzeba bylo poprosic MAriol, zapewne by nie odmowila :]
a jak bys sie cieplo ubrala to bys nie potrzebowala nikogo do przytulania i ogrzewania :]
:wink: :wink: :beer:


Przytulanie nigdy nie skutkowało... :P
Jej chłopa brakowało i tyle... :lol:

No właśnie groszeq ty to sie tak chłodno ubierałaś w zimie... :shock:
Mariol
 

Postprzez MeYa » środa, 22 cze 2005, 21:46

Mariol napisał(a):
Przytulanie nigdy nie skutkowało... :P
Jej chłopa brakowało i tyle... :lol:



to trzeba bylo od tego zaczac a nie tu jakies owijanie w bawelne ze niby w szkole zimno :P
:lol:
zrobcie casting

Arturku a jak Ci tam w minimalu??? :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez RaCiK » środa, 22 cze 2005, 21:51

tu był post, ale komuś się on nie spodobał więc go usunąłem, ze względu, że nie chcę żadnych spięć z Tą osobą, za bardzo ją szanuję...
love & peace !
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Rymek_Hunter » czwartek, 23 cze 2005, 01:09

MeYa napisał(a):
groszeq napisał(a):wlasnie w tym jest klimat :P a jak zimno to sie trzeba ubierac cieplej a nie z 'golym lonem' -jak to okreslal prof. Szybowski, latac :P

mi tam profesor Szybowski polecił abym nie stawiał namiotów :lol: mimo, że nie stawiałem ;)

[ Dodano: 2005-06-23, 02:11 ]
ale co do kopernika nigdy nie zapomne tekstów pani Kieś ;)
"Jak znacie 2 języki to już macie pierwszeństwo w grzebaniu w śmieciach, bo wiece co wyciągacie" hehe
albo
"ehh Łukasz Ciebie nie da się zgermanizować, chodź do odpowiedzi, spróbujemy raz jeszcze " :)
"Łukasz nudzisz się?
tak
to chodz do odpowiedzi
nie dziękuje
to jutro kartkówka
nie przyjdę
to poczekamy na Ciebie, jeszcze zostaniesz wielkim germanistą" ;)

" Łuaksz jak będziesz uciekał, to i tak Cię znajdę i postawię jedynkę, lepiej już zacznij sobie kopać tunele pod szkołą... jak kret "
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » czwartek, 23 cze 2005, 12:49

Bosheee... Jak ja bym chciała mieć niemiecki z innym nauczycielem...
Jeśli nie uda mi się gdziekolwiek przenieść to zwariuję... :cry:
Mariol
 

Postprzez groszeq » czwartek, 23 cze 2005, 15:38

Mariol, jak ładnie poprosisz to pani K. z chęcią ciebie przyjmie. Ona też będzie przygotowywać do matury :P Więc nie wahaj sie ani chwili, na początku roku szkolnego do sekretariatu, a alles wird gut sein :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez MeYa » czwartek, 23 cze 2005, 16:27

Rymek_Hunter napisał(a):
groszeq napisał(a):wlasnie w tym jest klimat :P a jak zimno to sie trzeba ubierac cieplej a nie z 'golym lonem' -jak to okreslal prof. Szybowski, latac :P

mi tam profesor Szybowski polecił abym nie stawiał namiotów :lol: mimo, że nie stawiałem ;)
jak kret "


to ja napisalam a nie groszeq :P

oj rymek niektorym niewiele trzeba :P ja tam wierze profesorowi :P bo z toba nigdy nic nie wiadomo :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » czwartek, 23 cze 2005, 20:36

Rymek_Hunter , buehehehe, brat, Ty to masz powiedzonka.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 24 cze 2005, 14:07

ja chcialam tylko podziekowac tym, ktorzy sa odpowiedzialni za organizowanie zakonczenia roku na auli :prosze: bo gdybym miala sie meczyc tak jak np gromek, na podworzu to ;/ :help:

przez pierwszy tydzien wakacji sekretariat jest czynny w jakis normalnych godzinach? musze ta nieszczesna legitymacje odebrac :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez groszeq » piątek, 24 cze 2005, 17:21

Pewnie w normalnych godzinach pracy od 10 do 16. W porywach do 18 :wink:

Szczerze, nie wiem ;/
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość