kamila napisał(a):moze na golasa pobiegam nad morzem, z siostrą
mnie w to nie mieszaj koteczku ja juz mam bordowe gardło
Moge robic za fotografa

kamila napisał(a):moze na golasa pobiegam nad morzem, z siostrą

Budyn napisał(a):dzis antidotum bez wiekszej ilosci %%% sie nie obejdzie

report5 napisał(a):może zmontujemy jakąś paczkę ? w czasach mojej szkoły sredeniej - były modne bioegi na golasa ale w biały dzień - ...
, ale poczekajmy na mrozik, zaczniemy się umawiać 
no to się (raczej) spotkamyBudyn napisał(a):dzis antidotum bez wiekszej ilosci %%% sie nie obejdzie

kamila napisał(a):Myślałam, ze dziś spędze wieczór w domu, przy kompie, a dokładniej przy -pisaniu, ale jak to u mnie bywa... . Dziś babski wieczór: ja, moja mama, siostra ze swoją mamą, idziemy do pubu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość