No właśnie i to wtedy właśnie kiedy mamy sny mózg odpoczywa najbardziej.
Chyba warto ?
Aniu, ktoś musi miewać takie sny, padło na mnie, ale dziś mi się nic nie śniło, bo nie miało prawa jak nawet ani 1 h nie przespałamyennefer napisał(a):matko, Kamila, ależ Ty masz sny...takie "lekko" odbiegające od normy (jakieś zakrzywienia psychiczne?
)
moje przy Twoich to pikuś![]()

Achaja napisał(a):no to do kompletu - dzisiaj w nocy śnił mi się radny Czechowski i Lewandowski
cholera cała rada ma zamiar mi się przyśnić![]()
![]()

Vin napisał(a):Achaja napisał(a):no to do kompletu - dzisiaj w nocy śnił mi się radny Czechowski i Lewandowski
cholera cała rada ma zamiar mi się przyśnić![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
zaraz mi zebro peknie![]()
![]()
![]()
to teraz czas na radnego Dabkowskiego i radnego Benko![]()
a pozniej czas na dyrektorow spolek
no i prezydenta
noooo taki wice to sie w sumie przysnic moze


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości