Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez jeepi_srs » poniedziałek, 20 lis 2006, 12:42

marko napisał(a):Jeśli bywasz na balach sylwestrowych to wiesz że cena podawana jest za parę.


marko nie uwazasz ze lepiej bylo by zrobic sylwka na ksztalt z poprzedniego roku ?
mozna by podniesc cene do 60zl od osoby i na kazdy stol postawic tartinki na platerze.
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Lili » poniedziałek, 20 lis 2006, 19:07

bezAMBICJI napisał(a):narazie bez jakiś szczególnych planów....pożyjemy zobaczymy...pewnie spontan bedzie :) 8)


chodz z nami!!! :D
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 20 lis 2006, 20:14

Jeszcze nie wiem gdzie, ale mam nadzieję, że razem z przyjaciółmi :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » poniedziałek, 20 lis 2006, 21:33

plany byly i sa nadal tylko podobno sniegu ma niebyc a co to za narty bez sniegu? he :twisted:
wrrr
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez bezAMBICJI » poniedziałek, 20 lis 2006, 22:09

Lili napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):narazie bez jakiś szczególnych planów....pożyjemy zobaczymy...pewnie spontan bedzie :) 8)


chodz z nami!!! :D


Nom zobacze, ale z takimi łosiami :lol: nie no żartuje :D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Eonica » poniedziałek, 20 lis 2006, 23:11

bezAMBICJI napisał(a):
Lili napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):narazie bez jakiś szczególnych planów....pożyjemy zobaczymy...pewnie spontan bedzie :) 8)


chodz z nami!!! :D


Nom zobacze, ale z takimi łosiami :lol: nie no żartuje :D


No ja myśle że żartujesz...
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Mist » czwartek, 23 lis 2006, 22:45

to gdzie to się okaże, ale z kim- to dopiero zagadka! :|
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Flo » czwartek, 23 lis 2006, 23:18

jeszcze nie wiem ale Budyn intensywnie mysli :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Budyn » czwartek, 23 lis 2006, 23:21

hehehhhe :] wiec teraz potrzebujemy 3ciego ktory zacznie dzialac :P cos w tym kierunku :)
A sylwesten napewno sie uda przyklad sylwek z zeszlego roku oj sie dzialo :)
Ostatnio edytowano czwartek, 23 lis 2006, 23:23 przez Budyn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Flo » czwartek, 23 lis 2006, 23:23

Budyn napisał(a):hehehhhe :] wiec teraz potrzebujemy 3ciego ktory zacznie dzialac :P cos w tym kierunku :)


ej rok temu tak ladnie Ci poszlo, dawaj dawaj chlopie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Budyn » czwartek, 23 lis 2006, 23:24

rok temu dobrze bylo :) w tym roku bedzie jeszcze lepiej :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez RUDA » piątek, 24 lis 2006, 00:06

Flo napisał(a):
Budyn napisał(a):hehehhhe :] wiec teraz potrzebujemy 3ciego ktory zacznie dzialac :P cos w tym kierunku :)


ej rok temu tak ladnie Ci poszlo, dawaj dawaj chlopie :)


dawaj, dawaj ;)
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez K@sia » piątek, 24 lis 2006, 09:50

Marko.-sądzę, że dyskoteka to ciekawsza propozycja...no i cena też zachęcająca....
Może sie wybiorę.... :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Flo » piątek, 24 lis 2006, 09:59

RUDA napisał(a):
Flo napisał(a):
Budyn napisał(a):hehehhhe :] wiec teraz potrzebujemy 3ciego ktory zacznie dzialac :P cos w tym kierunku :)


ej rok temu tak ladnie Ci poszlo, dawaj dawaj chlopie :)


dawaj, dawaj ;)


a Ty co go dopingujesz? Chcecie wbic do nas? :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości