SatH^Raa napisał(a):Dokładnie, Paris dzwoniła, że nie przyjdzie, bo będzie ściany kupować.
Paris to nie gwiazda
Bynajmniej nie dla mnie 
Mafi napisał(a):Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Miałam na myśli siebie tak trochę![]()
eh... nic się nie znacie
Ty tutaj nie fikaj, masz byc
Będęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę...
Przyjdę... wypiję... i pójdę...![]()

Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Miałam na myśli siebie tak trochę![]()
eh... nic się nie znacie
Ty tutaj nie fikaj, masz byc
Będęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę...
Przyjdę... wypiję... i pójdę...![]()
a striptiz?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 14 gości