. Co do resztek tych płuc, nooo to fajne, nie raz widziałam takie obrazki i to naprawde mnie nie odpycha
ziomuś: po czym? po fajkach czy po kupie? bo moim zdaniem to to i to śmierdzi

. Co do resztek tych płuc, nooo to fajne, nie raz widziałam takie obrazki i to naprawde mnie nie odpycha

na dobrą sprawę wszystko szkodzi, spaliny, które Twój organizm "wciąga", też... no właśnie umrzemy, więc co to za różnica czy z fajką w buzi czy bez niej, a tak przynajmniej umrę "poniękąd" mówiąc, że żyłam jak chciałam żyć (choć to tłumaczenie 15-sto latki, czyli mnieewe napisał(a):Nie palcie ,to szkodzi . Umrzecie zdrowsi.
). Zresztą, wdałam sie w dyskuje, która nie ma końca 
Chater_ napisał(a):Trojan napisał(a):jestem przeciw , ale niestety , sam od czasu do czasu zapalę , najgorzej jak piję piwo , wtedy fajka musi byc
Zadziwiająca jest zależność piwa od fajki, nie?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości