Co z tą matmą i mundurkami?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » czwartek, 7 wrz 2006, 18:04

barmaid napisał(a):I nie wsio...bos sie uparła na ten beeep mundurek. Przecież nie o to cho, by go na siłę włozyć i w łeb lać... Tu trzeba zmian od podstaw.... Od samej góry. Węeksze zarobki=mniej konieczności dorabiania przez rodzicó=wiecej czsu dla dzieci=wieksza kontrola nad dzieckiem. I tak dalej.... Tu potrzeba zmian w nas...dorosłych...

Ale przzeciez cos podobnego pisalam juz wczesniej... ze nie tedy droga, ze trzeba uswiadamiac... rodzicow i dzieci... wiec... i wcale sie nie uparlam. Odpowiadam argumentami na wasze argumenty.

Uparta jestem... po tatusiu ;p :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez barmaid » czwartek, 7 wrz 2006, 18:07

nieskromnie...uważam, że jestem świetna mamą. wpajam w tem maleńki , siwy łepek, że trzeba byc dobrym człowiekiem. Zdaje sobie jednak sprawe, że nie zamkne go w piwnicy i nie odizoluje od komputera, telewizji i kolesi... Boje się o to jaki będzie, co wybierze.... Boje sie, bo widzę co sie dzieje dookoła. Jak materialistyczny i bezwartościowy staje sie świat.... zgroza. Zmkne chyba jednak w piwnicy ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Mafi » czwartek, 7 wrz 2006, 18:09

stary_zgred napisał(a):To była sytuacja hipotetyczna. Na szczęście nie zaczęła.

A to znaczy tylko, ze do dobrego wychowania dziecka i wpojenia mu pewnych zasad nie jest potrzebny zaden mundurek :)

;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » czwartek, 7 wrz 2006, 18:12

Rodzice, szkola... moga probowac wpajac w dziecko zasady, ale to jakim bedzie czlowiekiem i czy te zasady beda mialy dla niego jakikolwiek sens i czy wcieli je w zycie pozostaje wyborem takiego dziecka... W doroslym zyciu niestety roznie bywa.

Nooo... to skonczylam :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 7 wrz 2006, 18:34

a nikomu nie przyszło do głowy ze dzieciaki rodzicow ktorych stac na markowe rzeczy wcale sie nie smieja z tych biedniejszych dzieciakow ?
to juz taki schemat - ze jak zamozny to sie z biednego smieje ?
moze to wlasnie te dzieciaki chca nowych zasad ?
bo to im jest glupio przykro i wcale niekoniecznie chca sie obnosic ze swoja lepsza sytuacja materialna
jak zamozny to rodzicow glupich ma inie jest wychowany ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez abyss » czwartek, 7 wrz 2006, 18:38

barmaid napisał(a):Co do Twoich wypowiedzi abbys. Ty chyba nie wiesz jakie dzieci potrafią być okrutne, szczególnie dzieci z zamożnych rodzin. Sama znam kilka przypadków poniżania dzieci biednych przez dzieci bogate... To dramat dla takiego dzieciaka, uwierz.Jestem za mundurkami całą sobą. Rozejrzyj się, popytaj o szkolne relacje...potem się wypowiadaj.

Dzieci są okrutne, były i będą, a mundurki nie wpłyną na ich zachowanie.
Ze szkołą jestem jak z żoną, znam sprawę od deski do deski :wink:
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez stary_zgred » czwartek, 7 wrz 2006, 19:01

abyss napisał(a):Dzieci są okrutne, były i będą, a mundurki nie wpłyną na ich zachowanie.
Ze szkołą jestem jak z żoną, znam sprawę od deski do deski

To może stąd chęć do patrzenia na sexy uczennice?? Hyyyhhhyhyyy...
Avatar użytkownika
stary_zgred
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): wtorek, 24 sie 2004, 13:29

Postprzez Konsul » czwartek, 7 wrz 2006, 19:18

Mundurki są dobrym pomysłem, do tego koniecznie tarcza szkolna ( obowiązkowa przyszyta do rękawa ) i worek z obuwiem zmiennym.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Mafi » czwartek, 7 wrz 2006, 19:21

Vin napisał(a):a nikomu nie przyszło do głowy ze dzieciaki rodzicow ktorych stac na markowe rzeczy wcale sie nie smieja z tych biedniejszych dzieciakow ?
to juz taki schemat - ze jak zamozny to sie z biednego smieje ?
moze to wlasnie te dzieciaki chca nowych zasad ?
bo to im jest glupio przykro i wcale niekoniecznie chca sie obnosic ze swoja lepsza sytuacja materialna
jak zamozny to rodzicow glupich ma inie jest wychowany ?

Dlatego decyzja w jakis sposob powinna byc podjeta przez uczniow ktorzy te mundurki maja nosic, a nie przez kogos kto siedzi za biurkiem i stawia podpisy na kawalkach papieru...

Vin, to byly tylko przyklady. Uczniowie liceum sa na tyle dorosli zeby podjac taka decyzje i nie trzeba ich jak dzieci traktowac. Ale kazdy ma prawo powiedziec czy jest za czy przeciw i wylozyc swoje argumenty. A ile ludzi tyle opinii.

A tak poza tym skoro juz wspomnialas o schematach to te mundurki chyba tez nimi sa? No bo z czym sie kojarzy uczen ubrany w sweterek w serek, spodnie w kancik i uczennica w plisowanej spodnicy- czy jak to tam sie zwie i w bialej bluzce? Wzor cnot... i nie tylko.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 7 wrz 2006, 21:05

plisowana spodniczka plus biala bluzka to dopiero seksi wyglad

pamietasz teledysk najbardziej cnotliwej gwiazdy pop ?

pisze o dzieciach z podstawowki, nie pisze o mlodziezy z liceum
moje dziecko jest w podstawowce

i ciekawe dlaczego bogata mlodziez w elitarnych szkolach tak chetnie chodzi w tych sweterkach i koszulach a dziewczyny w plisowanych spodniczkach
nikt nie protestuje

pytanie retoryczne
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » czwartek, 7 wrz 2006, 21:07

Vin napisał(a):i ciekawe dlaczego bogata mlodziez w elitarnych szkolach tak chetnie chodzi w tych sweterkach i koszulach a dziewczyny w plisowanych spodniczkach
nikt nie protestuje

pytanie retoryczne

Chyba nie w Polsce? i w renomowanych szkolach to taka tradycja... z roku na rok... a u nas chca to wprowadzic teraz... nagle... bo im sie tak spodobalo...
A dla dzieci z podstawowki to jakas frajda... cos nowego...mundurki... wcale sie nie dziwie. A przyzwyczajone od podstawowki i w liceum nie beda protestowac bo bedzie to cos normalnego...

A temat chyba bardziej liceum dotyczy niz podstawowki... ale moze czegos nie doczytalam...
Ostatnio edytowano czwartek, 7 wrz 2006, 21:09 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 7 wrz 2006, 21:08

nie wiem czy podstawowki czy liceum
ja pisze o podstawowce
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kulA » piątek, 8 wrz 2006, 09:37

Mafi napisał(a):Vin, to byly tylko przyklady. Uczniowie liceum sa na tyle dorosli zeby podjac taka decyzje i nie trzeba ich jak dzieci traktowac. Ale kazdy ma prawo powiedziec czy jest za czy przeciw i wylozyc swoje argumenty. A ile ludzi tyle opinii.

uczniowie w liceum nie sa w ogole dorosli, jakby oni mieli podejmowac decyzje to rok szkolny trwalby 2 dni, rozpoczecie i zakonczenie i pewnie jeszcze w te dwa dni chcieliby przerwe swiateczna wrzucic, smiesza mnie argumenty ze 18 letni czlowiek jest dorosly i moze o sobie decydowac, dorosly to on jest wg prawa, tylko, a tak naprawde w zdecydowanej wiekszosci przypadkow jest nieodpowiedzialnym gowniarzem co mysli ze taki dorosly nagle sie stal
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez ewe » piątek, 8 wrz 2006, 09:53

Myślę ,że problem będzie dopiero wtedy ,jak te mundurki będą kosztować drogo . Takie alby do Komunii w Kościele też były drogie ,a niektóre nawet droższe. A miało być jednakowo i czy wszystkich na to stać ,jeśli wielu ubiera się w lumpeksach. Więc pomysł może dobry ale przy założeniu ,że wielu na to stać. Bo cena mundurka 2 częśc. wacha się ok 150zł.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez stary_zgred » piątek, 8 wrz 2006, 09:53

Dobrze, że to kulA wywalił prosto z mostu. Staremu zgredowi zaraz rzucono by się za takie credo do gardła. Hyyyyyhhyhyy.
Avatar użytkownika
stary_zgred
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): wtorek, 24 sie 2004, 13:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości