Irenicus napisał(a):
a dowoz gratis ?
dowóz 5 zł
Irenicus napisał(a):
a dowoz gratis ?
Olcia napisał(a):Irenicus napisał(a):
a dowoz gratis ?
dowóz 5 zł


FiDo napisał(a):
to jest polowka. ale chyba mozecie sobie wyobrazic jak wyglada cala
w realu nie wydawalo sie az tak drastycznie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości