koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Slayer » sobota, 11 mar 2006, 13:45

markolimp napisał(a):a ty sley tez byles w wojsku?????????????????


1 Morski Pulk Strzelcow; Gdynia, Witomino :twisted:
czyli przy samym zlobie (czyt. Dowództwo Marynarki Wojennej)... no bo gdzie indziej moglem trafic? :lol:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kulA » sobota, 11 mar 2006, 13:49

Slayer napisał(a):
DeeJay napisał(a):Slay hehe w cywilu juz ?:)


jeszcze troche sie musze pomeczyc :twisted:

troche to znaczy do kiedy??
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Slayer » sobota, 11 mar 2006, 13:56

kulA napisał(a):
Slayer napisał(a):
DeeJay napisał(a):Slay hehe w cywilu juz ?:)


jeszcze troche sie musze pomeczyc :twisted:

troche to znaczy do kiedy??


do lipca... ale nie narzekam, wojsko jest nawet zabawne :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez McCool » sobota, 11 mar 2006, 14:02

Slayer napisał(a):do lipca... ale nie narzekam, wojsko jest nawet zabawne :)

pod warunkiem ze po mydło się nie musisz schylać :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slayer » sobota, 11 mar 2006, 14:05

McCool napisał(a):
Slayer napisał(a):do lipca... ale nie narzekam, wojsko jest nawet zabawne :)

pod warunkiem ze po mydło się nie musisz schylać :lol:


co ty, mamy 3 osobowe pokoje z lazienka, istny hotel Mariot :lol:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 14:36

Wojsko? Kiedy, to było. :wink:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez kulA » sobota, 11 mar 2006, 17:28

Slayer napisał(a):do lipca... ale nie narzekam, wojsko jest nawet zabawne :)

zabawne jesli ktos ma ochote tam byc, mnie by na pewno nie bawilo
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » sobota, 11 mar 2006, 17:54

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
Slayer napisał(a):do lipca... ale nie narzekam, wojsko jest nawet zabawne :)

zabawne jesli ktos ma ochote tam byc, mnie by na pewno nie bawilo


trzeba jakies pozytywne strony w kazdej sytuacji znalesc :D

ja znalazlem, nie pojde do wojska :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nemo » sobota, 11 mar 2006, 19:27

Slayer napisał(a):
McCool napisał(a):
Slayer napisał(a):do lipca... ale nie narzekam, wojsko jest nawet zabawne :)

pod warunkiem ze po mydło się nie musisz schylać :lol:


co ty, mamy 3 osobowe pokoje z lazienka, istny hotel Mariot :lol:


Ja wiedzialam od zawsze ze Ty z elity jestes. :wink: :lol: I jak na wysoko urodzonego przystalo trafiles na wyzsza półke i.....autobus...... :wink: :lol:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez ewe » sobota, 11 mar 2006, 19:38

Wojsko to sy. , gdzie by się nie było ,jadą po tobie jak po szmacie przez pierwszych kilka miesięcy . Choć niewielu mówi później ,że było całkiem o'k. Ja byłem na granicy ,niby fajnie ,można było zarobić ale w kość dostałem .
Ale odsłużyć wojsko powinni wszyscy ,nawet ci gamonie z kat .E .Żadnego odpracowywania .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez kulA » sobota, 11 mar 2006, 20:55

ewe napisał(a):Wojsko to sy. , gdzie by się nie było ,jadą po tobie jak po szmacie przez pierwszych kilka miesięcy . Choć niewielu mówi później ,że było całkiem o'k. Ja byłem na granicy ,niby fajnie ,można było zarobić ale w kość dostałem .
Ale odsłużyć wojsko powinni wszyscy ,nawet ci gamonie z kat .E .Żadnego odpracowywania .

a jak ty sobie wyobrazasz czlowieka na wozku inwalidzkim lub z uposledzeniem umyslowym w wojsku??
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Foreigner » niedziela, 12 mar 2006, 10:42

Kategorie czesto sobie ludki zalatwiaja. :] Dla mnie wojsko trzeba odsluzyc. W razie w i obrony ojczyzny to kto bedzie strezlal ?? ;] Ja mam wojsko ya soba i sie z tego ciesze. Nikt mnie nie oskarzy o brak patriotyzmu :D
Foreigner
Weteran
 
Posty: 549
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 14:30

Postprzez kulA » niedziela, 12 mar 2006, 14:04

Foreigner napisał(a):Kategorie czesto sobie ludki zalatwiaja. :] Dla mnie wojsko trzeba odsluzyc. W razie w i obrony ojczyzny to kto bedzie strezlal ?? ;] Ja mam wojsko ya soba i sie z tego ciesze. Nikt mnie nie oskarzy o brak patriotyzmu :D

po pierwsze przy dziesiejszym sposobie prowadzenia wojny stawia sie na jakosc a nie na ilosc, jeden porzadnie wyszkolony zolnierz jest duzo wiecej wart niz setka ludzi ktorzy 10-20 lat temu odsluzyli ten rok czy tez 9 miesiecy, po drugie jak ja bym poszedl do wojska to zapewne po tym ledwo bym chodzil, mam powaznie uszkodzone kolano i pomimo 3 lat leczenia i operacji nic sie nie poprawia, nie moge go przeciazac, a do tego jakbym na wiosne trafil na poligon to zapewne bym z niego wyjechal karetka po ostrym ataku astmy, i powiedz co ze mnie bylby za zolnierz, a czy to ze nie bylem w wojsku swiadczy ze nie jestem patrota?? krakowi mozna sie przysluzyc na 1000 sposobow, niekoniecznie stajac z karabinem w pierwszej lini
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez markolimp » niedziela, 12 mar 2006, 19:10

sley to ja jestem twoj dziadek hehe
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości