czasem moze niezrozumiale


Dlatego w łazience mam trochę tych perfum
może nawet troszkę dużo
) no wiec kiedyś za mocno popsikałam sie perfumami, wręcz wylałam na siebie z pół flakoniku. Potem oddychać nie mogłam i wszędzie dookoła czułam ten zapach
to było bleeeee. Potem chodziłam po dworzu bez kurtki, żeby ten zapach wywietrzyć, a to był grudzień
Jak sie skonczyła owa historia, nie pamiętam, ale teraz bardziej uważam ile perfum leję na siebie 
Achaja napisał(a):Flo napisał(a):Achaja napisał(a):zdecydowanie na wyjście Jador Diora - jest taki..............
(.....)?
to oznacza, że nie znasz zapachu czy pytasz jaki jest

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości