kolega z grupy
a tak w ogole w ciagu tego miesiaca uzbieralam ok.250 stron kserowek
Bede mila czym palic w piecu

Adit napisał(a):"studiowanie opiera sie przede wszystkim na kserowaniu notatek..."
kolega z grupy
a tak w ogole w ciagu tego miesiaca uzbieralam ok.250 stron kserowek
Bede mila czym palic w piecu![]()
![]()
((
zeby nie bylo i wlasnie sie zastanawaim jak go sobie rozrobic i pytanie do was drodzy studenci macie jakies wlasne sposobiki na rozrobienie go czy po prostu pol na pol 5 min zeby sie przegryzlo i heya 
Budyn napisał(a):znalazlem na neciku cosik takiego probowal takie cos ktos kiedys
0,5 spirytusu
2 portery
0,5 wody mineralnej
cukier waniliowy
zwykły cukier do smaku
wodę z porterem podgrzewasz, dodajesz cukier do rozpuszczenia, następni epo wystygnięciu spirytusik:)
pamientam pamientna albo raczej nie pamientna cytrunoweczke produkcji Kuli
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości