1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » wtorek, 24 maja 2005, 22:40

Życzę miłej zabawy, droga Kamilko :P Mnie na dyskotece nie będzie.. standardowo.
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kamila » wtorek, 24 maja 2005, 22:42

Morland napisał(a):Życzę miłej zabawy, droga Kamilko :P Mnie na dyskotece nie będzie.. standardowo.

Ależ Karolu, jak mozesz opuścić tak fenomenalną imprezę? :cry:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Budyn » środa, 25 maja 2005, 09:08

Bylem 1az nas takiej imprezie u was w szkolce w pewnych momentach myslalem ze Dj wyniose z tamtad ale coz moze mial inne gusta muuuzyczne :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Morland » środa, 25 maja 2005, 11:43

kamila napisał(a):
Morland napisał(a):Życzę miłej zabawy, droga Kamilko :P Mnie na dyskotece nie będzie.. standardowo.

Ależ Karolu, jak mozesz opuścić tak fenomenalną imprezę? :cry:

Po prostu zamiast skierować kroki w stronę naszej szkoły pójdę sobie nad morze :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Mariol » wtorek, 31 maja 2005, 08:06

Hhhhmmmmm... ach te nasze szkolne komputery... :|
żyć nie umierać z nimi :P :lol:
Mariol
 

Postprzez groszeq » wtorek, 31 maja 2005, 08:08

Nie tylko komputery, ale i lekcje, nauczyciele, szkoła... w ogóle całokształt twórczości :lol: ja juz chcę do domu :!:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » wtorek, 31 maja 2005, 08:10

cssssiiiiiii... bo jeszcze nam dyskoteki nie zrobią.... :D :P
Mariol
 

Postprzez groszeq » wtorek, 31 maja 2005, 08:20

Już nic nie mówię :] Zaczynam odliczać powoli godziny, minuty, sekundy...

Zaraz, zaraz, kto ma kalkulator?? :roll:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » wtorek, 31 maja 2005, 08:22

w mat- fizie jesteś a liczyć nie umiesz... :twisted:
Mariol
 

Postprzez groszeq » wtorek, 31 maja 2005, 08:24

zazwyczaj wystarczało mi liczenie na paluszkach :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez kawon » wtorek, 31 maja 2005, 16:18

Ano jest, dokladnie w piatek o 17


3 klasy rowniez zaproszone...

sam ogloszenia wieszalem :wink: :wink: :wink:
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Mariol » wtorek, 31 maja 2005, 16:34

widziałam widziałam te plakaty z zadowalającą mnie i innych wiadomością...:P:D

ach...już się nie mogę doczekać...
:roll:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 31 maja 2005, 17:12

trzeba bylo zrobic ta 'dyskoteke' w czwartek i rozdawac bileciki zwalniajace z odpowiedzi :lol: wtedy to nawet ja bym wpadla na te 5 minut :D
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » wtorek, 31 maja 2005, 18:21

Miłej zabawy :smiech:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez groszeq » środa, 1 cze 2005, 14:32

redlovebloodgirl napisał(a):trzeba bylo zrobic ta 'dyskoteke' w czwartek i rozdawac bileciki zwalniajace z odpowiedzi :lol: wtedy to nawet ja bym wpadla na te 5 minut :D


Właśnie :!: Co to za pomysł, żeby dyskoteke robić w piatek... Bez kartaeczek zwalniających z odp to w ogóle nie ma sensu ;/
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości