2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 08:08

slonkokg napisał(a):Moje wyczyny wspominają do tej pory między sobą :lol: Ostatnio szanowni dyrektorzy przypomnieli sobie co Martusia wyprawiała i zawstydzali mnie okrutnie, a przygód - nie tylko w samej szkole, ale też w corocznych wycieczkach - było masa :lol: :twisted: No i zawsze ze mną w roli głównej :P A teraz?Wyrósł ze mnie dobry i grzeczny :roll: człowiek :P



to może nam Martusia poopowiada trochę, co tam wyczyniała :twisted:

ja to się tak zastanawiam....
może Wy ze starszych roczników potwierdzicie lub zaprzeczycie....
chodzi mi o te legendy które krążyły po szkole o nauczycielach..... :twisted:
czy to prawda, że:
po 1: Miki tańczył w balecie?
po 2: Mikiego klasa TB wyrzuciła z krzesłem przez okno i od tamtej pory się boi uczniów?
po 3: pani von Malek była kiedyś mężczyzną?

:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez cushu » czwartek, 19 kwi 2007, 09:09

slonkokg napisał(a):Cushu, w którym Ty roku przyszedłeś do pierwszej klasy? :>


Bo ja wiem, druga połowa lat 90-tych... 96, albo 97.. wole dokładnie nie kalkulować ;)

A o tych legendach to ja nigdy nie słyszałem :)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez kapral1966 » czwartek, 19 kwi 2007, 09:37

:D Pozdrawiam wszyskich - mamy mistrzostwa Europy
kapral1966
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 21 lut 2007, 07:45

Postprzez james » czwartek, 19 kwi 2007, 10:05

kapral1966 napisał(a)::D Pozdrawiam wszyskich - mamy mistrzostwa Europy


:ot: zes odpalil chlopie!!!

hehe najlepsza legenda z pania mallek hahahha tej chyba jedynie nie slyszalem :lol:
swoja droga tesknie jak cholera za tym okropnym liceum!! :wink:
jak sobie wspominam to az lezka w oku sie kreci :cry:
przez tydzien z checia za kogos przychodze tylko niech ktos mnie w robocie zastapi :twisted:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez telka_es » czwartek, 19 kwi 2007, 10:08

Agunia napisał(a):
ja to się tak zastanawiam....
może Wy ze starszych roczników potwierdzicie lub zaprzeczycie....
chodzi mi o te legendy które krążyły po szkole o nauczycielach..... :twisted:
czy to prawda, że:
po 1: Miki tańczył w balecie?
po 2: Mikiego klasa TB wyrzuciła z krzesłem przez okno i od tamtej pory się boi uczniów?

o a tym to pierwszy raz słysze..... wiem że ja kiedyś na Niego nakrzyczałam, ale mi teraz wstyd... poniosło mnie.... a to taki dobry człowiek - nikomu krzywdy nie chce zrobić :oops:

po 3: pani von Malek była kiedyś mężczyzną?



no bez przesady... to jedna z moich ulubionych nauczycielek.... ona jest świetn, chociaż wszyscy chodzili na jej lekcje z drżeniem rąk dla mnie to była czysta przyjemność.... naprawde ... zawsze coś wesołego się działo......... ;p


kocham II LO :D
tyle pięknych wspomnien
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 10:19

telka_es napisał(a): o a tym to pierwszy raz słysze..... wiem że ja kiedyś na Niego nakrzyczałam, ale mi teraz wstyd... poniosło mnie.... a to taki dobry człowiek - nikomu krzywdy nie chce zrobić :oops:

po 3: pani von Malek była kiedyś mężczyzną?



no bez przesady... to jedna z moich ulubionych nauczycielek.... ona jest świetn, chociaż wszyscy chodzili na jej lekcje z drżeniem rąk dla mnie to była czysta przyjemność.... naprawde ... zawsze coś wesołego się działo......... ;p


kocham II LO :D
tyle pięknych wspomnien


zgadza się, że Miki nikomu krzywdy nie chce zrobić i dobry z niego ludź, i jak się tak przyjrzeć to dobry nauczyciel - ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać jak ktoś go słucha, tylko szkoda, że nie ma siły przebicia i dyscypliny na lekcjach nie potrafi utrzymać.... i przez to ludzie robią sobie na jego lekcjach tosty, na sprawdzianach łazi się po klasie i jawnie spisuje z zeszytu (oczywiście koleżanki lub kolegi bo zazwyczaj notatki mało kto robi) :oops:
jeśli chodzi o panią Malek, to ja tylko piszę to jakie opowieści kiedyś krążyły :P nigdy nie miałam z nią lekcji, ale fakt, że osoby które wyszły spod jej skrzydeł posługiwały się niemieckim na naprawdę dobrym poziomie, więc o czymś to świadczy :)

faktycznie... wiele pięknych wspomnień, o tych złych się nie pamięta ;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Arkadiusz K » czwartek, 19 kwi 2007, 12:31

Boze moja pierwsza klasa u Gromka to połowa lat 90. Ale jestem stary :mg:
Arkadiusz K
V.I.P
 
Posty: 465
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 13:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 19 kwi 2007, 13:52

Ja to tylko nie wiem czym wy się tak jaracie. Ja np. mam już serdecznie dość tej szkoły i mówcie co chcecie, ale dobrze to jej nigdy wspominać nie będę. Ludzi, zdarzenia tak, ale za TĄ szkołą tęsknić nie będę.
:)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez rysio » czwartek, 19 kwi 2007, 13:59

cushu napisał(a):Gwałt na wieloletnich tradycjach szkoły
Ogólnie to nikt nie wiedział, kto to zrobił, bo baliśmy się, że uznają to za wandalizm i pogratulują jakąś karą finansową. A założenie było takie, że po latach miałem tam wrócić ze swoim synkiem i pokazać mu jak to tatuś uzewnętrzniał swoje rozterki związane z kończeniem sporego etapu życia, a być może w między czasie zainspirowałoby to inne roczniki do pozostawiania po sobie czegoś na pamiątkę...
No ale cóż.. wszystko się zmienia.
A co Agunia, jakaś fajna historia się z tym wiąże, że go nie zapomnisz?
Agunia napisał(a):a tego napisu nie zapomnę.... ojj nie....
toż to chamstwo pospolite, że go zamalowali

ten napis wciąż tam jest - nie panikujcie i nie klnijcie.

McCool napisał(a):(...)A polski to ja mam z Miss Stolicą, która o ile pamiętam takiego pojęcia przez trzy lata razu nie użyła No oczywiście pomijam te lekcje na których mnie nie było

dla przyzwoitości powinieneś pominąć też te lekcje, na których nie słuchałeś bo albo przepisywałeś zadanie z niemieckiego, albo spałeś... albo co tez tam jeszcze...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 14:10

McCool napisał(a):Ja to tylko nie wiem czym wy się tak jaracie. Ja np. mam już serdecznie dość tej szkoły i mówcie co chcecie, ale dobrze to jej nigdy wspominać nie będę. Ludzi, zdarzenia tak, ale za TĄ szkołą tęsknić nie będę.
:)


jak byłam w maturalnej klasie też tak mówiłam - miałam serdecznie dość tej szkoły i tych ludzi....
ale teraz wiem, że to były jak narazie moje najfajniejsze lata :)
zobaczysz, też jeszcze zatęsknisz :P

i faktycznie maruda jesteś :P :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez telka_es » czwartek, 19 kwi 2007, 14:11

Agunia napisał(a):
zobaczysz, też jeszcze zatęsknisz :P

:twisted:



wjęłaś mi to z ust.............. :wink:


ja może nie zatęskniłam ale sentyment mam............ :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez cushu » czwartek, 19 kwi 2007, 14:12

rysio napisał(a):ten napis wciąż tam jest - nie panikujcie i nie klnijcie.


serio? To kto mi pożyczy dzieciaka na godzinę, żebym mógł spełnić swoje nastoletnie marzenie? :lol:
(bo kto wie, może ten wątek to znak i niedługo go zamalują)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez kamila » czwartek, 19 kwi 2007, 14:13

eee.. moje najfajniejsze lata to lata gimnazjum, działo się, ojj.. działo :lol: początki buntu, w liceum to już nie było tak fajnie, choć miło wspominam? :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości