2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez james » niedziela, 5 mar 2006, 23:06

boze jeszcze tam franka nie bylo ;/ ciekawe czy jak zwykle sie spieszyl i mial kanapke :lol: :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez minas » niedziela, 5 mar 2006, 23:42

kurde, żałuje że nie widziałam wywiadu,
aż tak źle było jak piszecie??
to może lepiej że go nie widziałam :P
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez McCool » środa, 27 wrz 2006, 00:12

Halo halo. Już nikogo nie ma, kto do naszego 2LO chodzi z tego forum, że temacik został pogrzebany? :(

Ja go odgrzebuję :twisted:

I pytam: jakie nastroje po miechu nauki? kto po franku? jaką muzykę chcecie na przerwach... i dlaczego ta wam się nie podoba?

I informuję: niebawem dyskoteka. szczegóły wkrótce.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez jAc_EnTy » piątek, 20 paź 2006, 22:35

a co to sie stało?? nie ma już żądnych "gromkowiczów"?? nic sie nie dzieje w tej szkole?? może jakies zmiany?? cokolwiek ?? :)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » środa, 18 kwi 2007, 15:33

ktoś tam żyje jeszcze w tej szkole? :>
czy też Ołdi już wszystkich wykończył? :]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez bezAMBICJI » środa, 18 kwi 2007, 16:12

Ano jeszcze troche nas żyje :)
Ale fakt Ołdi potrafi dać w kość...zwłaszcza na apelach...hahahaha
A w szkole ogólnie nic ciekawego :?
Ostatnie przygotowania do matury trwają :zdziwko: :zalamany: [smilie=yikes.gif] -
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Agunia » środa, 18 kwi 2007, 16:13

bezAMBICJI napisał(a):Ano jeszcze troche nas żyje :)
Ale fakt Ołdi potrafi dać w kość...zwłaszcza na apelach...hahahaha
A w szkole ogólnie nic ciekawego :?
Ostatnie przygotowania do matury trwają :zdziwko: :zalamany: [smilie=yikes.gif] -

ano słyszałam o jego "błyskotliwych" wystąpieniach :twisted:
a jak pani Rymcia się spisuje w nowej roli? :>
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez bezAMBICJI » środa, 18 kwi 2007, 16:16

tak są bardzo "błyskotliwe" :wink:
A pani Rymcia...myślę że dobrze....nie odczuwam jakoś specjalnie tego że zmieniła stanowisko :P
Może dopiero od początku roku bedzie to jakoś bardziej zauważalne....ale na pewno już nie dla mnie :D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez cushu » środa, 18 kwi 2007, 17:23

A ja myślałem, że wszyscy wyjechali statkami wikingów za morze :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez cushu » środa, 18 kwi 2007, 17:56

slonkokg napisał(a):Tomcio, Twoje myśli są bardzo ciekawe ;)


Jak wszystkich, których życiorys uwikłany jest w korytarze tej szkoły :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez telka_es » środa, 18 kwi 2007, 19:22

korytarze.... toć to kanały.... :lol:


a czyżby p. Rymaszewska dyrektorem została jak niosła plotka..... że wszyscy tu tak o niej gdybają....... mi w kość dała - ale sympatycznie :wink:
może dlatego że nigdy za fizyką nie przepadałam :?
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » środa, 18 kwi 2007, 20:22

slonkokg napisał(a):
Agunia napisał(a):ktoś tam żyje jeszcze w tej szkole? :>
czy też Ołdi już wszystkich wykończył? :]


Ja jeszcze żyje ;) Ale już niedługo ;)
Pani Rymcia jak dla mnie póki co sprawuje się bardzo w porządku :) Mi się z nią współpracuje świetnie odkąd ją znam - najpierw jak mnie uczyła, teraz jak z nią współpracuję :) Jest konkretna, komunikatywna [!!!] i bardzo miła dla mnie :)
A w szkole?Szał gimnazjalistów :) No i maturzystów pomału też :) Brakuje mi Waszego rocznika ;) I tych wcześniejszych :)


Martuś, musisz się trzymać, nie daj się ;)
co do Rymci to fakt - jest bardzo konkretną osobą i zawsze jasno stawia sytuacje :)
przy tym potrafi być bardzo sympatyczna i ma specyficzne poczucie humoru (potrafiła świetnie, że tak kolokwialnie się wyrażę, pojechać tych co za bardzo podskakiwali :lol: )
jeśli chodzi o gimnazjalistów, to cóż.... miejmy nadzieję, że trochę ich tam utemperują i coś jeszcze z nich wyrośnie porządnego - my (w tym i ja oczywiście ;) ) też tacy na początku byliśmy i daliśmy w kość co niektórym :P choć na koniec nauki w tej szkole usłyszeliśmy od kilku nauczycieli, że nasz rocznik był ostatnim normalnym - z tymi co przyszli po nas już nie ma o czym podyskutować - znaczy się nie byliśmy tacy najgorsi :D


cushu napisał(a):Jak wszystkich, których życiorys uwikłany jest w korytarze tej szkoły


oo a ja nie wiedziałam, że kolega to też absolwent gromka :>

telka_es napisał(a):a czyżby p. Rymaszewska dyrektorem została jak niosła plotka..... że wszyscy tu tak o niej gdybają.......


vice - objęła stanowisko po p. Chyży :)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości