1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RaCiK » czwartek, 5 maja 2005, 22:05

Adit napisał(a):
(...)
a tak w ogole,to do kiedy drugie i pierwsze klasy maja wolne?

click
a jak nie chce Ci się klikać, to w poniedziałek wracają do szkoły :P
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » czwartek, 5 maja 2005, 22:10

Adit napisał(a):mnie to glupawka zlapala...i same "debilnosci" sie mnie trzymaja... niech mnie ktos wywali z tego forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :help: potrzebuje lekarza
MadziX..do boju..angielski jutro czeka

[ Dodano: 2005-05-05, 22:52 ]
a tak w ogole,to do kiedy drugie i pierwsze klasy maja wolne?


mamy wolny tylko ten dzisiejszy czwartek i jutrzejszy piątek...
Mariol
 

Postprzez Olga » piątek, 6 maja 2005, 23:23

ehh ... matury maturami ale podczas przerw brakowało widoku młodszych klas ... :( ... tak pusto i cicho było ... :cry:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » piątek, 6 maja 2005, 23:27

Olga napisał(a):ehh ... matury maturami ale podczas przerw brakowało widoku młodszych klas ... :( ... tak pusto i cicho było ... :cry:


no nie wiem czy bedzie sie dobrze pisalo jak halas bedzie :/
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » piątek, 6 maja 2005, 23:31

MeYa napisał(a):
Olga napisał(a):ehh ... matury maturami ale podczas przerw brakowało widoku młodszych klas ... :( ... tak pusto i cicho było ... :cry:


no nie wiem czy bedzie sie dobrze pisalo jak halas bedzie :/


ehh ... no w sumie racja :| .... więc w czasie maturki o ciszę proszę, a w podczas przerwy chcę się poczuć tak jakbym nadal uczennicą Kopernika była :D .... Boże ale ja dziś bredzę ;/ ... to wszystko przez to, że poczytałam odpowiedzi do polskiego i mam dziwne odczucia :|
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez groszeq » poniedziałek, 9 maja 2005, 16:50

Ech Mariol... mój ojciec powiedział, że nie da złamanego grosza na ten telewizor. Wystarczy, że z kieszonkowego potrżcił mi te 6 zł :( ;/
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » poniedziałek, 9 maja 2005, 16:55

groszeq napisał(a):Ech Mariol... mój ojciec powiedział, że nie da złamanego grosza na ten telewizor. Wystarczy, że z kieszonkowego potrżcił mi te 6 zł :( ;/


młoda iść z tobą do niego...?? :twisted:
wiesz większa siła... :twisted: :)
Mariol
 

Postprzez groszeq » poniedziałek, 9 maja 2005, 17:12

Mariol napisał(a):
groszeq napisał(a):Ech Mariol... mój ojciec powiedział, że nie da złamanego grosza na ten telewizor. Wystarczy, że z kieszonkowego potrżcił mi te 6 zł :( ;/


młoda iść z tobą do niego...?? :twisted:
wiesz większa siła... :twisted: :)


co dwie kobity to nie jedna
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez MeYa » poniedziałek, 9 maja 2005, 17:32

groszeq napisał(a):
Mariol napisał(a):
groszeq napisał(a):Ech Mariol... mój ojciec powiedział, że nie da złamanego grosza na ten telewizor. Wystarczy, że z kieszonkowego potrżcił mi te 6 zł :( ;/


młoda iść z tobą do niego...?? :twisted:
wiesz większa siła... :twisted: :)


co dwie kobity to nie jedna


zapraszam na gg albo PW a nie....tam mozecie sobie pogadac.

jessoooo juz w czwartek historia...nie chce :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » poniedziałek, 9 maja 2005, 17:40

MeYa napisał(a):
groszeq napisał(a):
Mariol napisał(a):
groszeq napisał(a):Ech Mariol... mój ojciec powiedział, że nie da złamanego grosza na ten telewizor. Wystarczy, że z kieszonkowego potrżcił mi te 6 zł :( ;/


młoda iść z tobą do niego...?? :twisted:
wiesz większa siła... :twisted: :)


co dwie kobity to nie jedna


zapraszam na gg albo PW a nie....tam mozecie sobie pogadac.

jessoooo juz w czwartek historia...nie chce :cry: :cry: :cry:


odpocznij sobie troche od tej nauki..., bo widze że sie stresujesz najmniejszym drobiazgiem :P :)
Mariol
 

Postprzez Peny » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:58

Mariol.. jak ma sie twa pogawedka z kims o nicku "groszeq" do tematu o 1 lo?? polecam shoutbox albo temat nastroj.
a co do tematu....
Jak matma poszla?
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:46

Mariol napisał(a):odpocznij sobie troche od tej nauki..., bo widze że sie stresujesz najmniejszym drobiazgiem :P :)

nie badz taka do przodu....
i moze wyjasnij mi jak rozumiesz 'stresujesz sie' bo nie widze zwiazku z prosba o to bys prywatne sprawy nie majaca zwiazku z tematem zalatwiala na gg
(mat-fiz nie upowaznia do nieznajomosci sensu wyrazow :P )


btw. matma podobno trudniejsza niz probna i ludzie nie za bardzo sa zadowoleni.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:05

MeYa napisał(a):
Mariol napisał(a):odpocznij sobie troche od tej nauki..., bo widze że sie stresujesz najmniejszym drobiazgiem :P :)

nie badz taka do przodu....
i moze wyjasnij mi jak rozumiesz 'stresujesz sie' bo nie widze zwiazku z prosba o to bys prywatne sprawy nie majaca zwiazku z tematem zalatwiala na gg
(mat-fiz nie upowaznia do nieznajomosci sensu wyrazow :P )


btw. matma podobno trudniejsza niz probna i ludzie nie za bardzo sa zadowoleni.

ta sprawa ma związek z tematem choć może nie wiesz o co chodzi... :)
a tak poza tym to ... - zabardzo sie denerwujesz drobiazgami :P <np.kto gdzie z kim o czym rozmawia>

widać że sie stresujesz bo mówisz że nie chcesz żeby czwartek tak szybko nadszedł dlatego radze odpoczynek

[ Dodano: 2005-05-09, 22:08 ]
:P :)
Mariol
 

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:18

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Mariol to nie gg or CHat ... :D
DobranoC....
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 maja 2005, 21:23 przez MarcinR, łącznie edytowano 1 raz
MarcinR
 

Postprzez MeYa » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:23

Mariol napisał(a):widać że sie stresujesz bo mówisz że nie chcesz żeby czwartek tak szybko nadszedł dlatego radze odpoczynek
[ Dodano: 2005-05-09, 22:08 ]
:P :)


idz na psychologa.

wie ktos kiedy bedzie klucz do polskiego???ale taki oficjalny??
no i historie piszemy na auli???
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości