Chyba czas wybrać najlepszą jedenastkę turnieju. Ja bym ustawił 1-4-2-3-1 i wyglądałaby tak
Buffon - Miguel, Cannavaro, Thuram, Lahm - Vieira, Pirlo - Ribery, Zidane, Maxi Rodriguez - Klose
Chater_ napisał(a):Francja i tak do czegoś doszła. Biorac pod uwagę to, jak grała w fazie grupowej?
Ale myślę, że w grze o puchar, nie powinno być karnych... o trofeum decydować powinny umiejętności a nie loteria.
no ale w takim razie jak rozstrzygać? Powtórka meczu (tak chociażby Włosi wygrali EURO w 1968 roku)? Losowanie- nie? Statystyka rzutów rożnych? Posiadania piłki?
Mistrzostwo świata zdobyła drużyna bezsprzecznie najlepsza w skali turnieju, choć w finale to Francuzi się lepiej prezentowali
A Zidane mimo "gry głową" został uznany najlepszym graczem turnieju