eee.. ja się zastanawiam czy opłaca mi się kłaść, bo śpiąca nie jestem, a "rano" trzeba wstaćWZT napisał(a):no torche snu trzeba zlapac- bo jutro znowu trzeba wstac...

ależ ja się nie gniewam, bo nawet nie potrafię, cieszę się, że jestem młodaWZT napisał(a):przepraszam ze napisalem mloda- teraz bede pisal per "stara"..... prawde powiedziawszy dlugi czas bez snu powoduje niezle akcje na bani-wiec tego nie polecam....
. Akcje typu zaśnięcie na ulicy.. Karol, nie Ty jeden cierpisz na bezsenność 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości