Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Pirat_kg » niedziela, 9 lip 2006, 21:52

jaaaaa a ja liczyłem na Francje hlip hlip hli [ :cry:
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Postprzez Roman » niedziela, 9 lip 2006, 21:55

Nie rozumiem Zidane'a - Nie tak miał skończyć (patrz premier Miller?) - Włosi grali słabo, ale przełamali kompleks karnych - Francja grała pięknie, genialny Malouda, świetny Ribery, bajeczny Henry -

finał bez wątpienia lepszy niż całe mistrzostwa

Henry i Trezeguet nie przejęli się szczególnie - nie płaczą
A Gattuso zasuwa po boisku w gaciach
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Staszek » niedziela, 9 lip 2006, 21:56

Skandal
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez kołysanka » niedziela, 9 lip 2006, 22:38

Staszek napisał(a):Skandal


a kto powiedział, że tylko koszulkami można się wymieniać? :P :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 10 lip 2006, 01:55

Francja przegrała :cry: , kibicowałam im z całych sił :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » poniedziałek, 10 lip 2006, 07:01

Moje serce krwawi... Płaczę razem z Francją :cry: :girl:
Dreams
 

Postprzez barmaid » poniedziałek, 10 lip 2006, 07:12

A ja się cieszę, że to już koniec, że tak powiem.... uffff. w końcu będzie można z Wami, mężczyźni normalnie porozmawiać :lol: Oj Zizu, Zizu, żeś przegiął.I za mało Tottiego...stanowczo!
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Dreams » poniedziałek, 10 lip 2006, 07:16

barmaid napisał(a):A ja się cieszę, że to już koniec, że tak powiem.... uffff. w końcu będzie można z Wami, mężczyźni normalnie porozmawiać :lol: Oj Zizu, Zizu, żeś przegiął.I za mało Tottiego...stanowczo!



Myślę, że jeszcze z tydzień nie będzie można z nimi porozmawiać... Będą przeżywać :D (ale to moja optymistyczna wersja). :girl:
Dreams
 

Postprzez Dreams » poniedziałek, 10 lip 2006, 07:53

Achaja napisał(a):
Dreams napisał(a):
barmaid napisał(a):A ja się cieszę, że to już koniec, że tak powiem.... uffff. w końcu będzie można z Wami, mężczyźni normalnie porozmawiać :lol: Oj Zizu, Zizu, żeś przegiął.I za mało Tottiego...stanowczo!



Myślę, że jeszcze z tydzień nie będzie można z nimi porozmawiać... Będą przeżywać :D (ale to moja optymistyczna wersja). :girl:


gdybym miała na to wpływ to z moim mogłabym nawet wieczność rozmawiać o meczach, gdybym tylko mogła...

więc doceniajcie dziewczyny, że macie możliwość rozmów, choćby temat był taki a nie inny...


Jesteśmy z tym faktem pogodzone ;) Tyle naszego, że sobie pomarudzimy... :) :girl:
Dreams
 

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 10 lip 2006, 07:58

Zasłyszane dziś :D :

Co usłyszał Zidane, że go poniosło?


...


"Grasz jak Rasiak"

:P :lol:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości