studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nemo » piątek, 8 kwi 2005, 14:40

Ja?? ja nie marudze tylko tak sobie pisze!!! poza tym mam nadzieje ze jakos te sesje ktoora jest tuz za rogiem jakos zdam bez poprawek!!
Yenn trzym sie ciepło!!! i uszy do goory!!! (ps dostałas pw??) :)
Neel wiem ze tam jestes!!! ;)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » piątek, 8 kwi 2005, 14:52

no dostalam i odpisalam... ale nie wiem czy doszlo :? ??
dzieki za slowa pocieszenia ;) :*
bedzie dobrze! trzymaj sie na kolach...
a ty 3maj kciuki za moja prace, ktora dopiero zaczynam pisac :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez _NeElDaN_ » piątek, 8 kwi 2005, 19:57

Nemo napisał(a):Neel wiem ze tam jestes!!! ;)


Pani wzywala ? :P
_NeElDaN_
 

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 8 kwi 2005, 23:58

kurcze jeszcze trochę i też tu będę pisał :P ale rzeź :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » sobota, 9 kwi 2005, 09:39

Rymek_Hunter napisał(a):kurcze jeszcze trochę i też tu będę pisał :P ale rzeź :P

...a droga dluga jest...
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nemo » sobota, 9 kwi 2005, 10:44

_NeElDaN_ napisał(a):
Nemo napisał(a):Neel wiem ze tam jestes!!! ;)


Pani wzywala ? :P


mozna tak powiedziec!! :P Co u Ciebie??? ostatnio siedzisz tak cicho jak myszka pod miotła! nie znudziło Ci sie??!! ;) :P
Yenn--spoko bede trzymac kciuki!!!! damy rade!!!musimy!!!!!!!!! a potem...% :P ;) trzymam sie poreczy!!!! ;) tak na marginałku to ja tez pisze prace , ale musze jeszcze przeczytac nudna ksiazke by praca była na temat!!! nie chce mi sie!!! ehh....
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » sobota, 9 kwi 2005, 13:01

kulA napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):kurcze jeszcze trochę i też tu będę pisał :P ale rzeź :P

...a droga dluga jest...

bez przesadyzmu :P mnie tez tak straszyli, a potem sie zastanawialam, co to za historie z tym poziomem na egzaminach :lol: choc sporo tez zalezy od szczescia (jak juz sie je ma, to bedzie lajtowo ;))

Nemo napisał(a):tak na marginałku to ja tez pisze prace , ale musze jeszcze przeczytac nudna ksiazke by praca była na temat! nie chce mi sie! ehh....

powodzenia ;)
ja juz mam za soba 3,5 ksiazki i 8 artykulow :P
jeszcze zostaly 4 pozycje :o :lol: :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Agnes » sobota, 9 kwi 2005, 13:06

pozdro siostry i Bracia
Nell yen nemo :P :cry: u mnie smutno , juz zapowiedziane kolokwia, prezentacje nieruszone a termin sie zbliza, a ja jescze leniuchuje w domku ;/ jestem boska :)

do tego mamy wiosneeeeeeeeee i wogole wszystkiego sie odechiewa(no oprocz spacerow :P ) :| :drunk:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » sobota, 9 kwi 2005, 15:41

WZT napisał(a):a co ja mam powiedziec????
Od poniedzialku piecie ostre sie zaczyna -bo sie to sa terminy urodzin :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

tu nie ma co gadac, tu trza chlac :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez _NeElDaN_ » sobota, 9 kwi 2005, 18:43

Nemo zapraszam na gadu. Tam odpowiem na dreczace cie pytania, odnosnie mojej osoby 8)
_NeElDaN_
 

Postprzez Budyn » niedziela, 10 kwi 2005, 21:59

hehehheh nie mam to jak sie napic w srodku tygodnia albo zrobic jakas imprezke w sredniej nie do pomyslenia :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Nemo » czwartek, 14 kwi 2005, 10:43

Agnes napisał(a):pozdro siostry i Bracia
Nell yen nemo :P :cry: u mnie smutno , juz zapowiedziane kolokwia, prezentacje nieruszone a termin sie zbliza, a ja jescze leniuchuje w domku ;/ jestem boska :)

do tego mamy wiosneeeeeeeeee i wogole wszystkiego sie odechiewa(no oprocz spacerow :P ) :| :drunk:


Dzieki Agnes wzajemnie!!!!! tu sa same siostry Nell tez!!!;)
Agnes rozumiem Cię !!!! mi tez sie nie chce!!!!!! a mam 2 koła juz i cd. nadchodzi!!!
nie martw sie bedzie dobrze!!!:)
Yenn-- wzajemnie!!!!!!!!! :beer: :beer:
Neel ja jestem na necie w czwartki od 11 15 do 12 15!!! ( w szkole!! ;) )
POZDRAWIAM ALL BIEDNYCH STUDENTÓW!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :D
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez _NeElDaN_ » czwartek, 14 kwi 2005, 12:31

Nemo napisał(a):tu sa same siostry Nell tez!!!;)


Ja siostra ? :roll:. Nic mi o tym nie wiadomo :lol:

Nemo napisał(a):Neel ja jestem na necie w czwartki od 11 15 do 12 15!!! ( w szkole!! ;) )


Roger That :wink:
_NeElDaN_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości