
Adi napisał(a):Mam nadzieje, ze ta pogoda sie w koncu poprawi...

mimoza napisał(a):zostań w łóżku... plisss... najlepiej z kimś
sorry 
WZT napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):mimoza napisał(a):zostań w łóżku... plisss... najlepiej z kimś
nie wytrzymalam, o 11 polozylam sie na lezaku i co? pol godziny pozniej nad dzwirzynem byly juz chmurysorry
marudzisz ja dzisiaj bylem w twojej wiosce od 8 rano do 16 i jakos spalilem sobie plecy- fakt czasem byly chumrki i troche kropilo ale dalo sie wysiedziec marudo jednai niesiej defektyzmu dobra?
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości