WZT napisał(a):snieg umnie spadl!!!
wr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co się tak złościsz
Wstałam rano, wyjrzałam przez okno i do tej pory jestem w głębokim, nieustającym szoku
Co prawda to coś białe co leży na ziemi, jest nieco mokre i paskudne, ale w nocy pewnie przyjdzie mrozik i może warstwa tego kochanego, bialutkiego puszku się zwiększy
No a wg prognozy pogody przez następnych kilka dni ma ładnie sypać
Zima... zima.... zima...


WZT idziemy na grzane
........

Jest bajecznie

no powiedzcie, nie chcielibyscie żeby Kołobrzeg był jak Acapulco czy Miami i zeby Palmy rosły?