
Vin napisał(a):hmm
Facet to skomplikowana sprawa
ale na szczescie da sie z nim zyc
i z tym optymistycznym stwierdzeniem maszeruje zaraz na mikolajkowy wieczor
Bonhart napisał(a):Vin napisał(a):hmm
Facet to skomplikowana sprawa
ale na szczescie da sie z nim zyc
i z tym optymistycznym stwierdzeniem maszeruje zaraz na mikolajkowy wieczor
kobieta bardziej skomplikowana...
i tez da sie zyc

(to prawie jak znaleźć czterolistną koniczynkę
)....
....jest tylko czysta i szczera przyjaźń ...

![icecream [smilie=icecream.gif]](./images/smilies/icecream.gif)
tak, dokładnie, tak się zastanawiałam co tu napisać, by uargumentować swoją przyjaźń z mężczyznami, tak, nie ma po prostu pociągu fizycznego między nami, sorry chłopakiplanismo napisał(a):Uważam że przyjaźń między facetem i kobietą jest możłiwa, pod warunkiem że sa oni akurat całkowicie dla siebie nieatrakcyjni fizycznie

barmaid napisał(a):Nad słowem przyjaźń wogóle się ostatnio zastanawiam..... Jakoś nie wierzę w takową. A miedzy kobietą i mężczyzną... hmm.... możliwa.... byleby nie skończyła się wiecie gdzie.... Jak sie tam skończy...to po niej
planismo napisał(a):Uważam że przyjaźń między facetem i kobietą jest możłiwa, pod warunkiem że sa oni akurat całkowicie dla siebie nieatrakcyjni fizycznie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości