Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez bezAMBICJI » środa, 15 lis 2006, 15:24

narazie bez jakiś szczególnych planów....pożyjemy zobaczymy...pewnie spontan bedzie :) 8)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez kurczaczek » środa, 15 lis 2006, 20:12

Planowalismy razem z Moim Oszołomkiem spędzić sylwestra na Słowacji no ale chyba nici z wyjazdu. Okażę się ale jak na razie nawet jakiegoś wyjścia awaryjnego nie mamy wiec... zobaczy się :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Born » środa, 15 lis 2006, 23:09

Solden-tylko narty- :)
Born
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 15 lis 2006, 22:17
Lokalizacja: Z miasta

Postprzez hinata » czwartek, 16 lis 2006, 17:29

tak se juz myślałam zeby na sylwka zrobic po prsotu pidzama party hahaha...
i po prostu po problemie.. :lol: :lol: 8) :P
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez Lili » czwartek, 16 lis 2006, 19:16

To chyba raczej nie przejdzie.. :lol: ale jakis pomysl juz jest :wink:
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 17 lis 2006, 11:10

:shock: :lol:

nie wiem?!
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez copcat » piątek, 17 lis 2006, 13:14

Ten sylwester chyba przespie...
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:14

mam dosc sylwestrow w knajpachjb
wyknajpowalam sie jzu do boluuu
najechetniej bym spedzual w lozku
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Re: Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 19 lis 2006, 14:44

marko napisał(a):
EKG napisał(a):
marko napisał(a):Gdzie spędzacie ten wyjatkowy dzień w roku, z kim go spędzacie i dlaczego tam.
a moze być też tak - jak byście chcieli spedzić swojego wymarzonego sylwestra, tu można popuścić wodze fantazji


Marko nie ściemniaj, tylko pisz czy robicie "sylwka" w River bo ten nowy lokal chyba jeszcze nie gotowy? :wink:


OK oto szczegóły - Sylwester w River 300 zł ... DJ, menu w formie stołu szwedzkiego gorące, zimne dania i przekąski impreza przewidywana liczba osób około 150
i sylwester który organizuje od paru lat Sanatorium MSWiA 500 zł od pary
wszystkie informacje dodatkowe w RIVER i w Kawiarni w MSWiA


No to dupa z zabawa w River.
Swoja droga pojawia sie mozliwosc wynajecia lokalu i dobra impreza dla znajomych i nie
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Postprzez Konsul » niedziela, 19 lis 2006, 16:36

marko napisał(a):
EKG napisał(a):
marko napisał(a):Gdzie spędzacie ten wyjatkowy dzień w roku, z kim go spędzacie i dlaczego tam.
a moze być też tak - jak byście chcieli spedzić swojego wymarzonego sylwestra, tu można popuścić wodze fantazji


Marko nie ściemniaj, tylko pisz czy robicie "sylwka" w River bo ten nowy lokal chyba jeszcze nie gotowy? :wink:


OK oto szczegóły - Sylwester w River 300 zł ... DJ, menu w formie stołu szwedzkiego gorące, zimne dania i przekąski impreza przewidywana liczba osób około 150
i sylwester który organizuje od paru lat Sanatorium MSWiA 500 zł od pary
wszystkie informacje dodatkowe w RIVER i w Kawiarni w MSWiA

Te 300 zł to za osobę? Jeżeli tak, to szykuje się najdroższy sylwek w Kołobrzegu.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości