Hnitek napisał(a):Martius napisał(a)::twisted:
na kamczatke z mila checia po takiej grze
Ciekawe czy Ty mistrzu byś lepiej zagrał
kazdy moze podchodzic do tego indywidualnie więc flo daruj sobie teksty o patriotyzmie i [beep] nie kibicachFlo napisał(a):jasne mozna krytkowac, ale trzeba byc konsekwentnym. Albo krytykujesz caly czas albo kibicujesz.
Flo napisał(a):McCool napisał(a):Trzeba być ociemniałym żeby nie skrytykować gry Polaków. Niech pokażą klasę.
pokaz klase i przestan [beeeep] bo glowa boli chlopie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości