tylko weź flaszkeetranger napisał(a):czy jako nowy uzytkownik wspanialego kolobrzeskiego forum moge przybyc na ognisko ?

Budyn napisał(a):Raczej bedziemyja i Groszeq i 2 wiadra lodowateg wody
Ale nie zostawię was samych i przyjdę 
groszeq napisał(a):Budyn napisał(a):Raczej bedziemyja i Groszeq i 2 wiadra lodowateg wody
Pierwsze co szłyszę, nawet kochany Budyniek mi o tym nie powiedział, a ja już sie dowiaduję, że idęAle nie zostawię was samych i przyjdę
Bo to pijak i awanturnik

kamila napisał(a):tylko weź flaszkeetranger napisał(a):czy jako nowy uzytkownik wspanialego kolobrzeskiego forum moge przybyc na ognisko ?![]()

groszeq napisał(a):Flo napisał(a):
no na pewno bedziesz, bo Budynia samego nie pusciszBo to pijak i awanturnik
![]()
No no no, czego ja się tutaj dowiaduję
niom czego ze jestem bardzo grzecznym chlopczykiem

WZT napisał(a):Sędzia Czesław napisał(a):kamila napisał(a):tylko weź flaszkeetranger napisał(a):czy jako nowy uzytkownik wspanialego kolobrzeskiego forum moge przybyc na ognisko ?![]()
To takie z was pijoki?
mozliwe.... i jakos chyba dobrze nam z tym

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości