koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 22:41

MagdaLena napisał(a):ach, nie rodzicie dzieci, to do wojska chociaż moglibyście iść, a nie wymigiwać się :!:


wolisz miec chlopa po wojsku czy chlopa po studiach?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez kazió » środa, 22 lut 2006, 23:05

markolimp napisał(a):hmm jak pamietacia na poczatku maja zalozylem posta o tym ze ide do wojska i wlasnie wyszedlem juz jestem marynarzem rezerwy bylo calkiem fajnie byly lepsze i gorsze momenty z kalacha i pm strzelalem z ostrej granatem rzucalem poligon 5 dnioy i marsze 25 km przerzylem wiec jestem jak najbardziej facetem facet bez wojska to dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tylko pamietam jak pisales posta : jak wywinac od woja :lol:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Re: koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez qrczak » środa, 22 lut 2006, 23:07

kazió napisał(a):
markolimp napisał(a):hmm jak pamietacia na poczatku maja zalozylem posta o tym ze ide do wojska i wlasnie wyszedlem juz jestem marynarzem rezerwy bylo calkiem fajnie byly lepsze i gorsze momenty z kalacha i pm strzelalem z ostrej granatem rzucalem poligon 5 dnioy i marsze 25 km przerzylem wiec jestem jak najbardziej facetem facet bez wojska to dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tylko pamietam jak pisales posta : jak wywinac od woja :lol:


Też pamiętam jak pisał, pytał jak się wywinąć, wcale mu się nie uśmiechało to wojsko, a teraz cwaniaka zgrywa. Takie dziwne to trochę.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 23:17

ja wiem czy dziwne? czlowiem ma prawo zmienic zdanie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez qrczak » środa, 22 lut 2006, 23:19

FiDo napisał(a):ja wiem czy dziwne? czlowiem ma prawo zmienic zdanie


Jasne że ma, ale po co najpierw niemalże płacze nad biletem i kombinacje, a później rżnięcie cwaniaka jak juz się okazało to co było do przewidzenia czyli że nie takie to wojsko straszne.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 23:21

zgadza sie. troche za daleko to wszystko poszlo :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Vin » czwartek, 23 lut 2006, 09:43

Normalna reakcja. Strach przed nieznanym.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez markolimp » czwartek, 23 lut 2006, 12:51

to fakt to byla obawa przed tym wszystkim co sie slyszalo o wojsku itp bylo ciezko ale mineło. jezeli ktos dostanie bilet moge powiedziec ze nie ma czego obawiac. mozna trafic na fajnych ludzi np u mnie byl facet ktory mial ukonczone studia i poszedl do wojska poniewaz chcial juz zostac na zawodowego bardzo , duzo chlopakow jest z malutkich miasteczek , wsi , gdzie nie ma perspektywy nie ma pieniedzy bo nikt w domu nie pracuje. nie ma pieniedzy. A oni sami rowniez nie maja zadnych szans na znalezienie pracy po szkole sredniej. Nie stac ich na studia bo bieda w domu az piszczy i ida do wojska z mysla ze moze im sie uda zostac bede mieli prace i jakies perspektywy no i przez 10 misiecy nie musza sie martic o spanie, jedzenie , pieniadze dla wielu jest to jedyne wyjscie zeby jakos sobie dac rade poniewaz po wyjsciu dostaja odprawke i roczego kuronia co zawsze jest jakim zastrzykiem pieniedzy moga pomyslec o nauce bo beda mieli juz te 400 zl miesiecznie
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Slayer » sobota, 25 lut 2006, 13:31

markolimp napisał(a):ps. kauczu strzelales z ostrej amunicji z kałacha z PM-A rzucales granatami , przeszedles 45 km na nogach w lesie, w nocy , z pelnym oporzadzeniem wazacym ok 40 kg jezeli nie to polecam jezeli myslisz ze wiesz na co ciebie stac i do czego jestes zdolny to uwierz mi mylisz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


nie przesadzaj, ot zwykly spacerek z plecakiem po lesie, fakt jest potem co wspominac tak jak po poligonie, ale to nie jest nic nadzwyczajnego... a zeby postrzelac do tarczy nie trzeba wcale isc do wojska.

wojsko to fajna zabawa... smiechu jest od cholery i jeszcze troche, to poprostu taki kabaret i tak trzeba to traktowac :twisted:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Didi » sobota, 25 lut 2006, 13:47

Slay hehe w cywilu juz ?:)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez markolimp » sobota, 25 lut 2006, 19:47

a ty sley tez byles w wojsku?????????????????
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Flo » sobota, 25 lut 2006, 20:18

markolimp napisał(a):a ty sley tez byles w wojsku?????????????????


jest, albo go juz wydalili :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yarad » sobota, 25 lut 2006, 22:46

markolimp napisał(a):to fakt to byla obawa przed tym wszystkim co sie slyszalo o wojsku itp bylo ciezko ale mineło. jezeli ktos dostanie bilet moge powiedziec ze nie ma czego obawiac. mozna trafic na fajnych ludzi np u mnie byl facet ktory mial ukonczone studia i poszedl do wojska poniewaz chcial juz zostac na zawodowego bardzo , duzo chlopakow jest z malutkich miasteczek , wsi , gdzie nie ma perspektywy nie ma pieniedzy bo nikt w domu nie pracuje. nie ma pieniedzy. A oni sami rowniez nie maja zadnych szans na znalezienie pracy po szkole sredniej. Nie stac ich na studia bo bieda w domu az piszczy i ida do wojska z mysla ze moze im sie uda zostac bede mieli prace i jakies perspektywy no i przez 10 misiecy nie musza sie martic o spanie, jedzenie , pieniadze dla wielu jest to jedyne wyjscie zeby jakos sobie dac rade poniewaz po wyjsciu dostaja odprawke i roczego kuronia co zawsze jest jakim zastrzykiem pieniedzy moga pomyslec o nauce bo beda mieli juz te 400 zl miesiecznie


nie do konca tak jest... bardzo latwo jest szukac powodow w braku perspektyw itd... jesli ktos chce to naprawde nie ma problemu... z ta praca tez nie jest tak do konca jak sie wydaje... jesli ktos robil to co powinien w lo, to prace znajdzie i studia sobie oplaci, znam wiele takich przypadkow, a tlumaczenie sie brakiem perspektyw jest naprawde bardzo wygodne... dla najlepszych zawsze sie cos znajdzie... fakt nie kazdy musi byc "najlepszy", ale kazdy moze, a jak ktos pokpil sprawe to jest tylko sam sobie winien...
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49

Postprzez Slayer » sobota, 11 mar 2006, 13:39

DeeJay napisał(a):Slay hehe w cywilu juz ?:)


jeszcze troche sie musze pomeczyc :twisted:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości