Niedługo Walentynki!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rysio » czwartek, 9 lut 2006, 12:29

Uri napisał(a):mówienie o miłości jest jak mówienie o honorze - kompletny bezsens, o tym nie świadczą wielkie słowa ani pojedyńcze uczynki - to te małe rzeczy które robisz wiele razy w ciągu jednego dnia, jak się zachowasz, co zrobisz, czego nie zrobisz.

też tak do niedawna myślałem, i mimo, że cenię rozmowę jak nic innego jako głowny składnik spoiwa ludzkiego, to akurat o tych niektórych rzeczach, o których się tak trudno rozmwaia, nie mówiłem.
jednak, pewne przejawy twórczości, jak i rozmowy długo w noc z pewną przemiłą panienką, przekonują mnie, że jednak jest inaczej, i same czyny nie wystarczą...

pozdrowienia dla Przemiłej Panienki :serce: (i właśnie że czerwone serce! choć sam go nie lubię, to po to choćby żeby wam pokazać jak łatwo można pójść na kompromis....)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez agentWomen » czwartek, 9 lut 2006, 13:10

Wetnę sie tak w ten topik czule...

Jeśli jesteśmy przy Walentynkach, to zapraszam na Flashmob

Przekażcie znajomym
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez FiDo » czwartek, 9 lut 2006, 14:03

ehe.. kolejny flashmob w Kolobrzegu. i znowu na pewno wypali :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez groszeq » czwartek, 9 lut 2006, 15:47

Agent zapomniałaś, że niektórzy maja do godziny 15.20 lekcje :!: No... chyba, że napiszesz nam wszystkim zwolnienie :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez agentWomen » czwartek, 9 lut 2006, 16:29

groszeq napisał(a):Agent zapomniałaś, że niektórzy maja do godziny 15.20 lekcje :!: No... chyba, że napiszesz nam wszystkim zwolnienie :lol:

Nie jestem organizatorem, wiec nie musze sie o to martwić, a poza tym ja mam do 14:25 :P
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez tTtT » czwartek, 9 lut 2006, 17:45

nie nawidze walentynek. Wszyscy dookola sie mietola, obciskuja i caluja... a ja siedze sam i musze na to patrzec... ciezko to wytrzymac kiedy wiesz ze twoja milosc sie niespelnila i kochasz ta druga osoba a ona poprostu ma cie gdzies :zalamany: [smilie=hang.gif]
Avatar użytkownika
tTtT
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 6 wrz 2005, 18:07
Lokalizacja: z Alfa Centauri

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 9 lut 2006, 18:08

tTtT napisał(a):nie nawidze walentynek. Wszyscy dookola sie mietola, obciskuja i caluja... a ja siedze sam i musze na to patrzec... ciezko to wytrzymac kiedy wiesz ze twoja milosc sie niespelnila i kochasz ta druga osoba a ona poprostu ma cie gdzies :zalamany: [smilie=hang.gif]

Głowa do góry, w końcu przejdzie :przytul:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » czwartek, 9 lut 2006, 19:31

wiecie co? rozmawialem ostatnio z kolezanka. chciala by zostac pania prezydent. wspolnie uzgodnilismy, ze gdy juz niz zostanie ustanowi nowe swieto. dzien singla. co wy na to? bedziemy glosowali? :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » czwartek, 9 lut 2006, 19:40

FiDo napisał(a):wiecie co? rozmawialem ostatnio z kolezanka. chciala by zostac pania prezydent. wspolnie uzgodnilismy, ze gdy juz niz zostanie ustanowi nowe swieto. dzien singla. co wy na to? bedziemy glosowali? :twisted:

Powiedz koleżance, że jest genialna i że mój głos ma na 100% :) :) :twisted:
ciekawy pomysł, bo niby czemu single nie miałyby mieć swojego święta? :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » czwartek, 9 lut 2006, 19:48

WZT, a czemu tak wszystko serio traktujesz? zluzuj troszkę ;) trochę poczucia humoru :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron