
NataliaW napisał(a):RaCiK napisał(a):NataliaW napisał(a):report5 napisał(a):RaCiK napisał(a):Chcę wygrać z nałogiem (papierosy)
R5, wygram ?
jestem z Tobą... !
- który dzień - ? zaczynasz
Reporcik a jak u Ciebie walka z nałogiem?![]()
Racik trzymaj się! Bo powiem mamie, aby cię biła jak Cie zobaczy z fajką....to zawsze jakaś motywacja....
Natalia, ale mojej czy Twojej Mamie ?![]()
R5 ja dopiero zamierzam zacząć.. jeszcze mam prawie całą paczkę
Mojej....hihi.......ha-jak dziś zadzwonie, powiem aby pomogła naszemu wspólnemu koledze w walce z nałogiem...

TISAJA napisał(a):r5 Rozumiem wszystko.......styl nawet bardzo mi się podoba.....nie znaczy to ,że nic bym zmieniła....ale zdaję sobie sprawę ,że to byłaby profanacja oraz poważne naruszenie praw autorskich
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości