Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Demurrer » środa, 5 lip 2006, 22:11

Henry po raz drugi na tym mundialu symulował, czego konsekwencją był gol dla Francji. Oszust.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Michał » środa, 5 lip 2006, 22:15

Demurrer napisał(a):Henry po raz drugi na tym mundialu symulował, czego konsekwencją był gol dla Francji. Oszust.


nie symulowal byl faul
widzialem to na duzym TV mojego taty 42" plazma
w powtorce pan z polsatu rowniez mowil ze byl faul wiec nie masz racji, a nie przezywaj pilkarzy bo moderacja ci da minusa.
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez BLAaa » środa, 5 lip 2006, 22:17

Demurrer napisał(a):Henry po raz drugi na tym mundialu symulował, czego konsekwencją był gol dla Francji. Oszust.


Karny chyba był dobry. Ale pies trącał Francję. Teraz kibicuje Makaronom.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Roman » środa, 5 lip 2006, 22:20

tam był faul - u Carvalho zabrakło koordynacji przez chwilę i zahaczył Henry'ego - nie po to Francuz robił taki zwód na wolne pole, by dostać żółtą kartkę za symulowanie

Demurrer - czy oni mają nogę urwać Henry'emu, żebyś powiedział, że teraz to naprawdę był faul?

Mafi - nawet nie krzyknęłaś jak Pauleta strzelił w boczną siatkę?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » środa, 5 lip 2006, 22:23

Roman napisał(a):
Mafi - nawet nie krzyknęłaś jak Pauleta strzelił w boczną siatkę?

Oj dobra... ze dwa razy (przy samym końcu) siedziałam i mi się jakaś cholera wypsnęła, ale ogólnie no sorry... nie było tylu i takich akcji, żebym się ekscytować miała...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez BLAaa » środa, 5 lip 2006, 22:24

Pewnie dlatego, że była to boczna siatka.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Martius » środa, 5 lip 2006, 22:26

nie symulowal byl faul
widzialem to na duzym TV mojego taty 42" plazma
.



:lol: :lol: :lol: :lol:
do kwadratu
a ma hdtv ? :lol: [/quote]
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » środa, 5 lip 2006, 22:27

A sorryyy... zabluzgało mi się, jak Figo(?) z główki przestrzelił... swoja drogą nie wiem jak on mógł tego nie trafić...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Demurrer » środa, 5 lip 2006, 23:42

Roman napisał(a):tam był faul - u Carvalho zabrakło koordynacji przez chwilę i zahaczył Henry'ego - nie po to Francuz robił taki zwód na wolne pole, by dostać żółtą kartkę za symulowanie

Demurrer - czy oni mają nogę urwać Henry'emu, żebyś powiedział, że teraz to naprawdę był faul?
?


Zwróć uwagę na powtórce na czas pomiędzy tym lekkim muśnięciem o nogę obrońcy, a momentem teatralnego wygięcia się i upadku Henry. W momencie zgięcia nogi przez Francuza, tak jakby była podcinana, był już daleko od nogi Carvalio. Dokładnie tak to widziałem w ostatniej powtórce, bo w innych ujęciach kamer rzeczywiście wyglądało bardziej na karny.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Michał » środa, 5 lip 2006, 23:47

Martius napisał(a):
nie symulowal byl faul
widzialem to na duzym TV mojego taty 42" plazma
.



:lol: :lol: :lol: :lol:
do kwadratu
a ma hdtv ? :lol:
[/quote]

dobra nie podniecaj sie
to taki maly zarcik
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Martius » czwartek, 6 lip 2006, 07:38

:lol:
i kto tu sie podnieca :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez bezAMBICJI » czwartek, 6 lip 2006, 08:40

łeee...szkoda że Francja wygrała bo kibicowałam Portugali... :oops:
mecz ogólnie mi się nie podobał...tempo było słabe w porównaniu z pierwszym meczem półfinałowym...i w ogóle bez porównania...SŁABIUTKO

Teraz Włosi muszą wygrać z Francją a Portugalia z Niemcami :D :D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości