Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez bezAMBICJI » wtorek, 28 mar 2006, 08:29

od 3 do 6....jakoś nie bardzo sie wyspałam :/
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Nemo » czwartek, 30 mar 2006, 23:48

Szykuje sie długa noc. Ale co tam, warto :P :wink: ............posiedziec przed TV tak dawno go nie widzialam..... :P :lol: :wink: :twisted:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 31 mar 2006, 18:09

Tak jak całkiem niedawno ledwo przyłożyłam głowę do poduszki i już spałam - tak teraz boję się zasnąć, bo ciągle mam jakieś koszmary i budzę się cała mokra i ściągnięta strachem... niedługo zacznę w duchy wierzyć bardziej niż "trzeba"... :?
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » sobota, 1 kwi 2006, 01:51

miau :twisted: :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » niedziela, 2 kwi 2006, 23:03

a dziękuje, sypiam dobrze :twisted: właśnie uderzam w kime z rogalem na twarzy, hyhy :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » środa, 5 kwi 2006, 00:56

masakra...nie moge zasnąć...ale lipa :/ :/ :/ :/ :/
Ja chcem spać... :cry: :oops:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez bezAMBICJI » środa, 5 kwi 2006, 00:59

WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):masakra...nie moge zasnąć...ale lipa :/ :/ :/ :/ :/
Ja chcem spać... :cry: :oops:


pociesz sie ..... ja tez spac nie moge.... pomimo tego ze jestem w stanie wskazujace na nadmiernes spozycie.....:P


mało to pocieszające ale zawsze...przynajmniej mam świadomośc że nie jestem sama :D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez yennefer » środa, 5 kwi 2006, 00:59

bezAMBICJI napisał(a):masakra...nie moge zasnąć...ale lipa :/ :/ :/ :/ :/
Ja chcem spać... :cry: :oops:

no i ja mam to samo...a wszystko przez 4 godziny snu po poludniu...a wlasciwie az do wieczora :?
i teraz lipa...ale zaraz sie zmusze, bo jutro musze byc wyspana :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez bezAMBICJI » środa, 5 kwi 2006, 01:02

yennefer napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):masakra...nie moge zasnąć...ale lipa :/ :/ :/ :/ :/
Ja chcem spać... :cry: :oops:

no i ja mam to samo...a wszystko przez 4 godziny snu po poludniu...a wlasciwie az do wieczora :?
i teraz lipa...ale zaraz sie zmusze, bo jutro musze byc wyspana :twisted:


no dokładnie ja też spałam w dzień ale tylko dwie godzinki a potem kawe jeszcze wypiłam...chyba sama jestem sobie winna ;/ :cry:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez bezAMBICJI » środa, 5 kwi 2006, 06:13

nie ma to jak zasnąc o 5:20 a wstać o 7:00....jestem nie przytomna :/ i wkqrzona :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez luki3303 » środa, 5 kwi 2006, 15:57

a ja sie wysypiam !!! :p
luki3303
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 13:55
Lokalizacja: kołobrzeg-radzikowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości