2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 22:48

baza danych jest ok. serwer jedynie zrywa połączenie, ale to nie moja wina. jedynym poczynaniem z mojej strony może być jego zmiana... treść? jakoś tam treści nie widziałem na tym forum :) pierdy są przydatne, bo życie ułatwiają. też mógłbym zwykłe phpBB instalnąć, albo walnąć na fora.pl (o czym na początku myślałem), ale tego typu rzeczy są niezdatne do rozbudowy... a zbędne pierdy zawsze można wyłączyć :) nie krytykuję, przedstawiam swoje racje.

nie wiem i tak na jaką cholere drugie forum gromka, ale ok, róbta co chceta, jak mówi Owsiak.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Master » sobota, 10 gru 2005, 23:00

Pragnę zwrócić uwagę, że forum istnieje dopiero 2 dni, a jego treść zaczyna przybierać na kształcie. z biegiem czasu napeno nie będzie tylko o gromku... ale to później. I kto powiedział że nie będzie można zmieniać nic z forum??
jak forum się rozwinie (na dalsze rejony) to mam zamiar je przenieść. nie bój się forum gromka będzie tylko jedno...

pozdro
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 23:05

No tak, to w końcu nie jest forum Gromka tylko forum 2LO :] Tylko forum o wszystkim to pamiętaj że forum o niczym :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Master » sobota, 10 gru 2005, 23:21

McCool napisał(a):Tylko forum o wszystkim to pamiętaj że forum o niczym :)


tylko jakoś forum kablówki jest o wszystkim jakoś nie dostrzegłem tu "niczego" :P ;/
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Master » sobota, 10 gru 2005, 23:25

to był przykład
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 23:32

forum kablówki jest o kołobrzegu i dla kołorzeżan.

miałem raczej na myśli forum i dla gromkowiczów, kibiców kotwicy, znawców gier komputerowych czy ludzi hodujących kanarki :) bo analogiczne fora w necie widziałem...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » niedziela, 11 gru 2005, 00:37

taaa... Forum Reaktywacja cz. XXXIII :P zróbcie sobie forum ZI i będzie po kłopocie, a forum 2LO jedno być powinno... nie rozumiem sensu się duplikowania.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Master » niedziela, 11 gru 2005, 17:47

hmm..., będzie forum dla wszystkich ZI, ale zrobię tak:

- adresu nie zmienię,
- KaucZ'u nie wyłamuj się w takim razie :twisted: ,
- będzie też coś ogólnie do szkoły,

pasi?? chyba tak..., no i koniec tematu, przynajmiej ja uważam go za zamknięty.

pozdro!!
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Master » niedziela, 11 gru 2005, 19:05

no to żebyś z łaski swej brał udział w tym forum, albo chociaż się odcinaj od naszej klasy. bo jakoś tak odczuwam, że nie zabardzo lubisz naszą klasę albo przynajmniej mnie, jakoś takie wrażenie odniosłem.

pozdro

PS
I jeszcze jedno do admina usuń temat który zadał jeden z moich modów na twoim forum o moim. z góry dzięks ;).
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » poniedziałek, 12 gru 2005, 20:25

Forum Gromka doznało odnowienia. Jest nowy serwer i nowe bajery. Wsyzstko chodzi 10x szybciej :twisted:

http://www.gromek.go.pl :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Kolorek » poniedziałek, 12 gru 2005, 20:28

Ładnie :) Teraz mi się podoba, choć jeszcze coś zaproponuje :P
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości