Dupa
nie jade
jesień
WZT napisał(a):ja juz jestem przygotowany do rozpoczecia studiow:
5 litrow wina
0,5 litra Grappy
i juz jutro wyjazd do akademika....
No no WZT z takim przygotowaniem -sesja w kieszeni
Niech ktos wymysli teleportacje, moze byc nawet w garnku!!

WZT napisał(a):Nemo jeszcze moj wpolokator tez cos przywiezie(chwalil sie ze 20 litrow zacieru postawil) i juz dzisiaj polowa "Drink Team" jedzie na miejsce a ja dopiero jutro jade.....co dziwne ja tam za tym miastem nie tesknie ale nawet nie lubie tego miasta do ktorego jade....
To ja bym z checia do was tam wbila!!

WZT napisał(a):Gdybys rok temu powiedziala to by dalo by sie cos zalatwic a teraz wszedzie te wszedobylskie kamery montuja.....
A wlasnie mam pytanie do ludzicomieszkaja w DS- uwas tez zakladaja systemu monitorujace zycie studencki bo takie sa wymogi????
odbijemy sobie kiedys!!

Peny napisał(a):jade jutro. Wcale a wcale mi sie nie chce. Co wiecej mysl ze mam stad jechac napawa mnie lekiem i przerazeniem.
Dupa
nie jade![]()
jesień

)
dobrze, ze juz za tydzien bede z powrotem

MeYa napisał(a):jak nie ma cenowej roznicy to ja bym wziela domek
cisza, spokoj...a jak chce sie impreze zrobic to sasiedzi nie krzycza
ja juz sie w nowym mieszkaniu zadomowilam wiec zycze i tobie powodzenia
![mbounce [smilie=mbounce.gif]](./images/smilies/mbounce.gif)
ZAINTERESOWANA napisał(a):Aż Wam zazdroszczę tego całego "życia" studenckiego...![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości