A ja bym chciała żeby nie było w tym roku matury

Misiek napisał(a):Chcę spotakać normalną kobietę![]()

nyGGaz napisał(a):jestes obrzydliwie bogata, ale zostalo Ci tylko 4h zycia i nie zdazysz nawet wydac na nic kasy![]()
Chce mieszkac na Florydzie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości