szybka jazda w centrum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » niedziela, 27 maja 2007, 21:12

mimoza napisał(a):postuluję aby Adanio zrobił na ten temat klincza albo chociaż dziurę -

Nie biorąc pod uwagę ironicznego wydźwięku Twojego posta, to rzeczywiście problem rowerzystów i ścieżek rowerowych w naszym mieście istnieje.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez mimoza » niedziela, 27 maja 2007, 21:57

było ironicznie zrobiło sie poważnie - jak najbardziej
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez gość » poniedziałek, 28 maja 2007, 22:28

j0shu4 napisał(a):oczywiscie ze nie
przyklad rowerzysci jadacy srodkiem solnej


to przejedź sie bez amrtyzatorów przy krawęzniku
ciekawe ile razy przytniesz sobie język
drugie taki miejsce na moście na młyńskiej
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Postprzez ewe » wtorek, 29 maja 2007, 08:41

Najbardziej cieszy mnie, że w końcu zniknie/będzie w innym miejscu/ ścieżka rowerowa na ul.Rodziewiczówny . Będzie bezpieczniej, mniej bucyfałów na rowerach pędzących szybko i ciągle dzwoniących na szukających spokoju kuracjuszy.
P.S. I nie będzie to nasza decyzja ale odgórna
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » wtorek, 29 maja 2007, 08:49

NIe wiem , dlaczego takim problemem jest w naszym mieście /oczywiście w całej Polsce także/ zbudowanie nie jednej czy drugiej ścieżki rowerowej, ale całej sieci dróg rowerowych łąączących sąsiednie gminy, bezpiecznych tras ,jakiś małych parkingów. Przecież tzw. UNIA aż przebiera nóżkami żeby dać a to kasę .
A tu myśli sie tylko o autostradach, obwodnicach i o tym jak najwięcej upchać w strefie "A" "wielopiętrowych pseudosanatorii z mieszkaniami 40m nazywanymi apartamentami "
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Meeta » wtorek, 29 maja 2007, 10:32

A tak odnośnie tematu ten kierowca, świr, wariat i szaleniec, który rozwalił sygnalizatory to Kobieta ;) Moja dziewczyna była tego świadkiem jadąc samochodem. Jakby sie samochód odbił trochę dalej to i ona zaliczyłaby dzwona, a powodem wypadku było to, że kobieta za szybko wjechała w zakręt i nie potrafiła zapanować nad dużym samochodem, bo pewnie tylko micra była w użyciu wcześniej ;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez blawatek-blu » wtorek, 29 maja 2007, 16:15

Oj, ale w tym miejscu w sezonie to będzie sie działo, coś tam namieszali ze światłami. Ludziki maja zielone na przejściu, samochody od Koszalińskiej skręcające w prawo również.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Postprzez McCool » wtorek, 29 maja 2007, 16:36

blawatek-blu napisał(a):Oj, ale w tym miejscu w sezonie to będzie sie działo, coś tam namieszali ze światłami. Ludziki maja zielone na przejściu, samochody od Koszalińskiej skręcające w prawo również.

Masz pewnie na myśli jazdę na zielonej strzałce.

:)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » wtorek, 29 maja 2007, 17:19

najlepsi sa Ci co jadac od koszalinskiej chca skrecic w lewo na lipową :lol: :lol: Zakaz jak dzwon wisi i daje po oczach a ludzi twarda skrecaja. Widzialem 3 takie akcje i 3 razy centymentry od wypadku
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez blawatek-blu » wtorek, 29 maja 2007, 21:09

Nie ma zielonej strzałki. Jest zielone dla samochodów, po chwili pokazuje sie zielone na przejściu dla pieszych po lewej. Właśnie tam gdzie doszło do wypadku.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości