pifpaf napisał(a):loisslane - oj aby był to sen proroczy!!!
oj lepiej zeby nie
Bo jak pisza senniki:
Zima - nieodwzajemnione uczucie miłości, cierpienie z powodu odrzucenia, osamotnienie, dystans do otoczenia.
cushu napisał(a):pifpaf napisał(a):loisslane - oj aby był to sen proroczy!!!
oj lepiej zeby nie![]()
Bo jak pisza senniki:
Zima - nieodwzajemnione uczucie miłości, cierpienie z powodu odrzucenia, osamotnienie, dystans do otoczenia.
, brrry..kamila napisał(a):ja nie wiem co się ze mna ostatnio dzieje, że miewam takie sny, takie czyli poćwiartowałam kobiete (chyba to była moja mama), ale prosiła mnie o to i spałam z nią w grobie, dawała mi resztki, swojej zgniłej skóry bym sie okryła, bo tam zimno pod ziemią było i bardzo lubiła, moja mama, chować się za krzakami i straszyć dzieci :zdziwko: , brrry..
wiesz Paweł takiego snu nie jest się w stanie nie zapamiętać, a czy fajny? okropny, tym bardziej, że czuje się zapach zgniłej skóry własnej matkirysio napisał(a):świetny sen. dobrze zapamiętałaś...
ja jestem zdegustowana totalniepifpaf napisał(a):aż dostałam gęsiej skórki

kamila napisał(a):czy fajny? okropny (...) ja jestem zdegustowana totalnie
) i tragediami reszta snow mi mowi, ze zycie jest piekne.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości